Правила поєднання речей для створення незабутніх образів

Головним критерієм створення цікавого образу є не просто купівля оригінальних якісних речей, а їхнє грамотне поєднання між собою. Потрібно враховувати кольори, стилі, фасони, візерунки й інші параметри. Дизайнери діляться професійними порадами, а якщо ви знаходитесь у пошуку трендового одягу та взуття для оновлення гардероба, тоді в інтернет-магазині Charisma зможете придбати всі потрібні речі. В компанії представлено одяг як для чоловіків, так і для жінок.

Поєднання нижньої та верхньої частини одягу

Щоби поєднати верх і низ в цілісний стильний образ, варто дотримуватися таких рекомендацій:

  • комбінувати яскравий верх із більш стриманим низом і навпаки;
  • якщо верхня частина одягу об’ємна, тоді нижня має бути приталеною, та навпаки;
  • за наявності пишної нижньої частини одягу в образі акцент має робитися на верх і навпаки (це дає змогу яскравим одягом приховати недосконалості).

На практиці такий формат полягає в тому, що одна частина образу має виділятись. Якщо ви вибираєте яскраву футболку зі стразами чи дизайнерськими принтами, до неї краще пасуватимуть класичні джинси без жодних візерунків та орнаментів. Обидві частини лука не можуть бути яскравими та перенасиченими дизайнерськими елементами.

Такого ж правила слід дотримуватися щодо форми одягу. До оверсайз футболки чи сорочки підбирають приталені джинси, спідницю чи легінси. Штани та джинси вільного крою краще компонувати з облягаючими топами.

Кольорові деталі образу

Навіть якщо ви надаєте перевагу класичному однотонному образу, обов’язково додайте одну яскраву деталь. Якщо ви одягаєте чорний костюм або коричневе плаття, можете сміливо доповнити look яскравим елементом – червоними туфлями на підборі, підперезатись червоним поясом або вибрати сережки такого відтінку, який буде впадати в очі.

Стилісти зазначають, що під час створення будь-якого образу слід відштовхуватися від базового гардероба. Це фундамент, який допоможе збудувати цілісний лук. До переліку базових компонентів належать чорна традиційна сукня, спідниця-олівець нейтрального кольору (чорного, сірого, коричневого), однотонна світла блуза, класичні джинси, штани, піджак.

Наявність цих компонентів стане чудовим початком занурення у світ модних трендів. Далі можна доповнювати образ яскравими деталями, та старайтеся дотримуватись наданих порад, щоб не переборщити з відтінками. В такому разі успіх у підкоренні оточенні цікавим стилем гарантовано. Та обов’язково вибирайте тільки якісні речі від перевірених брендів середнього цінового сегмента.

Rating: 5.0/5. From 1 vote.
Please wait...

Ответить