ШАНЕЛЬ. Осінь 2023 кутюр

ШАНЕЛЬ. Осінь 2023 кутюр

Кутюр на набережній, на пленері. Легко було зануритися в буденно-ідилічну атмосферу масових прогулянок парижанок уздовж Сени у виконанні Віржині Віар. Вони були там, недбало прогулюючись у своїх туфлях Мері Джейн на масивних підборах, наче одягатися від кутюр, щоб вигулювати собаку або збирати квіти на ринку, було звичайнісінькою річчю у світі.

Підхід Віар — це Шанель як спосіб життя

Підхід Віар — це Шанель як спосіб життя. Без пишномовних концепцій, жартів або театральних вивертів, її увага зосереджена на тому, щоб вловити суть французькості. «Вишуканість і простота, сталість і краса» — були фрази в її прес-релізі. Вона зображувала його, точно відображаючи неповторний французький стандарт краси: ідеально-не-ідеально, явно не укладене волосся і натуральний макіяж.

Коливався десь між 80-ми і 60-ми

Парад очолила Каролін де Мегре, авторка бестселера «Як бути парижанкою, де б ви не були», що має шик у своєму довгому двобортному темно-синьому твідовому пальті, з руками, довірливими в кишенях. Повсякденний одяг — вузькі пальта, червона твідова куртка для хлопчика, яку носив вигульник собак, костюми до колін і злегка модні брючні костюми — коливався десь між 80-ми і 60-ми.

Серед них була твідова сукня-пальто в темно-синю цяточку, що вирізнялася окантовкою зі світлих шифонових рюшів, бо те, що ви також прагнете побачити в Chanel haute couture, — це диво його ноу-хау. Ці техніки потрібно розглядати зблизька і детально пояснювати, щоб зрозуміти навички, годинник і таємні тонкощі матеріалів. Вдалині дещо з цього справді сяяло на набережній: позолочена, патинована поверхня спідничного костюма, об’ємні шифонові квіти в сукні, що миготіли під простим пальто, ще квіти, розшиті різнокольоровими паєтками на вечірніх вбраннях. У фіналі бліда шифонова вечірня сукня кольору «кава з молоком» була злегка збита рюшами на шиї і прикрашена чорним бантом — юнацька прикраса, яка могла з’явитися тільки в ательє Chanel flou.

Rating: 5.0/5. From 1 vote.
Please wait...

Ответить