Бренд Alin Le’Kal представляє новий весільний кампейн

Дизайнер Алін Ле'кал багато років освоював мистецтво високої моди. З юних років, в оточенні сім'ï, яка спеціалізувалася на пошитті костюмів та суконь, Алін почував себе невимушено, занурюючись у мистецтво дизайну та конструювання одягу. Сьогодні дизайнер має свій однойменний бренд весільного і вечірнього одягу, який вже полюбили не тільки австралійські жінки, а й наречені у всьому світі.

10

В новому кампейнi Alin Le’Kal елегантні та витончені весільні вбрання, представлені музою бренду Максим Нова, поєднують два символи розкоші та вишуканості: мистецтво моди та архітектурні дива Парижа. Незалежно від фасону сукні дизайнер поєднує вивчені прийоми, щоб кожна сукня відповідала традиційним кутюрним стандартам.

Реклама

11

Вийшовши за межі свого рідного узбережжя Австралії на такі континенти, як Європа, Близький Схід та Азія, Алін накопичив натхнення, яке проникло в його мистецтво, і продовжує надихати нові віхи як в особистому, так і в професійному плані. Бренд Alin Le’Kal неодноразово був представлений в рамках Паризького Тижня моди, а його сукнi вибирали австралійські та міжнародні знаменитості на червоні доріжки. Більше знімків нового рекламного кампейну дивіться в нашій галереї.

12131415

Источник

No votes yet.
Please wait...

Ответить