Сім’я президента США вбрала Білий дім до Різдва, надихнувшись Конституцією

Фото: whitehouse.gov

Дружина президента США Джо Байдена Джилл показала, як прикрасила Білий дім до новорічних та різдвяних свят. Цього року перша леді та її команда надихнулися темою «Ми, народ», яка закладена у Конституції країни. Декор та прикраси кожної кімнати у президентській резиденції уособлюють те, що об’єднує американців під час свят та протягом усього року. Знімки прикрашеного Білого дому було опубліковано на офіційному сайті маєтку.

– Коли наша країна збирається на свята, традиції можуть бути різними, але наші спільні американські цінності – віра у можливості, оптимізм та єдність – залишаються незмінними із сезону в сезон, – йдеться у різдвяному листі президента та першої леді США для відвідувачів Білого дому.

Загалом до різдвяних свят у Білому домі прикрасили 77 ялинок, які мають індивідуальний дизайн. А у якості  декору використали гірлянди з понад 83 000 вогнів та 25 вінків. Для відвідувачів резиденції у бібліотеці виставили копію Декларації про незалежність США, а також пряниковий Білий дім – точну копіюї будівлі у Філадельфії, де й було підписано історичні документи.

Головне різдвяне дерево, встановлене у блакитній кімнаті, прикрашають зображення офіційних птахів із усіх 57 штатів, територій та округу Колумбія, тим самим ілюструючи красу та силу єдності. Дизайн у їдальні з портретами дітей  присвячений наступному поколінню. Там же біля каміна повісили різдвяні панчохи для родини Байденів. У кімнаті Вермейля, яка розташована на першому поверсі будинку, дизайнери розмістили зображення домашніх тварин президентської сім’ї — собаки Командора та кішки Віллоу. Цей декор символізує різні способи прояву доброти та подяки.

Підготовка до різдвяних свят у Білому домі розпочалася близько тижня тому. Перша леді США Джилл Байден зустрічала віз із різдвяною ялинкою разом із дворічним онуком Бо Байденом. Очікується, що цього року під час свят Білий дім відвідають близько 50 000 туристів та гостей, запрошених на різноманітні прийоми.

Фото Фото 28 Листопада 202216:16

Источник: kp.ua

No votes yet.
Please wait...

Ответить