Перша леді США з дітьми військових зустріла віз із різдвяною ялинкою біля Білого дому

Фото: Anna Moneymaker/Getty Images

У Білому домі почалася підготовка до новорічних та різдвяних свят. Напередодні до резиденції президента та першої леді США на візку доставили новорічну ялинку, яку за традицією сама вийшла зустрічати Джилл Байден. Компанію їй склали онуки та діти сімей військовослужбовців. Відео урочистого виходу Джилл Байден з’явилося на сторінці першої леді в Instagram.

— Свята прийшли до Білого дому! — зазначено у публікації.

Для цієї події Джилл одягла зелену сукню-футляр, доповнивши її пальто та туфлями ідентичного кольору. Разом з дітьми вона кілька хвилин милувалася висотою дерева, після чого назвала її «чудовою» і зазначила: «Деякі з дітей сказали, що ніколи не бачили такої великої ялинки».

За даними People, цього року до Білого дому привезли ялицю, вирощену у Флітвуді, Північна Кароліна. Її висота – 5,6 метрів. Головне різдвяне дерево перемогло у щорічному конкурсі Національної асоціації ялинок. Упродовж місяця ялинка прикрашатиме Блакитну кімнату Білого дому.

Щорічна урочиста «зустріч» візка з ялинкою проводиться у Білому домі вже 58 років. З них п’ятнадцять років переможницею ставала ялинка з Північної Кароліни, що набагато більше ніж будь-який інший штат.

У 2021 році сім’я президента США прикрасила Білий дім іграшками, які були присвячені медичним працівникам, які доглядають пацієнтів під час пандемії COVID-19, а 2022-го команда дизайнерів надихнулися темою «Ми, народ», яка закладена в Конституції країни.

Фото: Anna Moneymaker/Getty Images

Фото: Anna Moneymaker/Getty Images

Фото: Anna Moneymaker/Getty Images

Подивитися цю публікацію в Instagram

Публікація від First Lady Dr. Jill Biden (@flotus)

Источник: kp.ua

No votes yet.
Please wait...

Ответить