27 жовтня на 2+2 вийде чотирисерійна стрічка «Одна родина. Весілля».

Фото: 2+2

27 жовтня о 18:30 телеканал 2+2 презентує чотирисерійний серіал «Одна родина. Весілля». Це життєва історія двох українських родин, які попри розбіжності у поглядах, нескінчені суперечки, сварки та конкуренцію намагаються примиритися заради дітей і майбутнього. 

Події серіалу розгортаються після 2014 року в деокупованому шахтарському містечку, яке повертається до мирного життя в Україні. Колишні друзі, а зараз затяті вороги Павло Доценко і Гриша Куліков стають головними претендентами на посаду мера. У гонитві за прихильність містян кандидати разом з дружинами не припиняють сперечатися й хитрувати, через що потрапляють у складні, заплутані, а іноді кумедні ситуації. Непорозуміння між родинами не вщухають навіть після новини про заручини їхніх дітей. Та чи зможуть вороги об’єднатися, знаходячись на порозі повномасштабного вторгнення з боку рф, і стати однією родиною задля майбутнього?

— Для мене ця історія про нас, українців, які вміють блискавично влаштовувати чвари через будь-які дрібниці. Проте коли приходить справжня біда, ми об’єднуємося, а всі суперечки відходять на другий план. У момент загрози українці єдині, бо це – наша земля, – говорить одна з головних героїнь серіалу Тала Калатай.

Також головні ролі у серіалі зіграли Мирослав Павліченко, Олег Шушпанніков, Лариса Трояновська, Дар’я Пльондер, Євгеній Ламах.

Сценарій серіалу «Одна родина. Весілля» був написаний ще до початку повномасштабного вторгнення рф в Україну. Зйомки проходили у Києві та Ірпені у 2023 році. Сценаристи — Руслан Шаріпов, Вадим Єрченко, Сергій Карпенко, Володимир Москалець. Режисер — Євген Чернишов. Генеральні продюсери — Сергій Кизима, Акім Галімов. Продюсери — Сергій Карпенко, Володимир Москалець.

Цікаві факти зі знімального майданчика

  • Шахтоуправління, де працює герой Олега Шушпаннікова, знімали на території промзони у Києві. За сюжетом, на управлінні прорвало труби і кандидати на посаду мера намагаються використати ситуацію на свою користь. За збігом обставин напередодні зйомок на локації дійсно прорвало труби, тому знімальній групі не довелося додатково будувати декорації.
  • За сценарієм, молодята їдуть на весілля на раритетній «Чайці». Знайти саме цю машину виявилося складно, бо свого часу їх випустили невеликою партією. Відшукали ексклюзивне авто у столичного колекціонера. Цікаво, що головні актори Олег Шушпанніков та Мирослав Павліченко у житті не кермують, тому замість них у сценах з авто були дублери.
  • Тала Калатай не очікувала, що їй запропонують зіграти директорку школи Наталку, дружину Павла Доценка. Але, за словами продюсерів, акторка ідеально підходила на роль харизматичної, гонорової та принципової вчительки навіть попри те, що її героїня старша. А за допомогою спеціального гриму вдалося домогтися і зовнішньої схожості.
  • Заради серіалу Дарʼя Пльондер, яка грає доньку Павла Доценка, відмовилася від зйомок у закордонному проєкті.
  • Одна із наймасштабніших локацій під час зйомок — каньйон в Гостомелі. Під час окупації Київської області тут розташовувалися російські війська, тому перед зйомкою територію розміновували військові.

Источник: kp.ua

No votes yet.
Please wait...

Ответить