Що буде, якщо кожен день вмивати обличчя звичайним милом і водою

Найпоширеніший спосіб очистити обличчя — вмитися водою і милом. Воно добре очищає шкіру від бруду, але водночас сушить її. Що буде, якщо кожен день вмиватися милом?

Шкіра має певний кислотно-лужний баланс — pH. Його значення — 5,5. У мила pH більше — в межах 9-11, бо воно є лугом. Мило прекрасно справляється із забрудненнями, видаляє жир, проте сильно сушить і зневоднює шкіру. У тому числі господарське. Пересушена шкіра, своєю чергою, відмінне середовище для бактерій. Тому на обличчі можуть з'являтися висипання, тріщини і навіть зморшки, інформує Ukr.Media.

Наше завдання, особливо у випадку з проблемною шкірою, створити більш кисле середовище, близьке до природного балансу шкіри — не тільки видаляти забруднення, але і створити плівку-перешкоду для бактерій.

Якщо у вас проблемна шкіра, для її очищення замість мила краще застосовувати пінку або гель.

Наступний обов'язковий етап догляду — використання тоніка. У ньому містяться додаткові інгредієнти, які справляються з висипанням на обличчі.

І завершальний етап — зволожуючий крем. Він дозволить підтримувати шкіру в хорошому стані і уникнути неприємного відчуття стягнення обличчя.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Ответить