Сумний вираз обличчя — ось кілька способів, які допоможуть підняти куточки губ

Якщо траплялося таке, що хтось питав, чому ви сумуєте, а у вас все відмінно, причина прихована в застиглому на обличчі сумному виразі. На щастя, є способи, які допоможуть підняти куточки губ і знову подарувати вам приємну посмішку, інформує Ukr.Media.

Чому так відбувається

Всупереч поширеній думці, що проблема з'являється з-за поганого настрою і нахмуреного обличчя, це лише трохи впливає на загальну картину. Річ у тім, що міміка рота здійснюється за допомогою м'язів. З часом вони фіксуються в певному положенні. Одні працюють частіше, інші навпаки — постійно розслаблені. Таким чином обличчя завмирає в сумному вираженні. Крім того, з віком сальні залози працюють набагато гірше, а кровообіг погіршується. Шкірі набагато складніше бути в тонусі, з-за чого проблема посилюється.

Косметологічні способи виправлення

Щоб підняти куточки рота, багато жінок вдаються до послуг косметологів. Деякі процедури допомагають швидко впоратися з проблемою.

Колагенові ін'єкції і гіалуронова кислота

Філер з гіалуроновою кислотою стимулює вироблення колагену. Колаген з часом теж стимулює вироблення власного колагену. Обидва засоби допомагають розгладити шкіру. Ліфтинг можна зробити за рахунок уколу вище куточків рота, щоб підняти їх за рахунок шкіри. Проте багато лікарів не використовують колаген з-за ризику виникнення алергічних реакцій.

Корнер ліфт

Це пластична операція, яка допомагає підняти куточки губ шляхом хірургічного втручання. Процедура досить ефективна, однак відновлення може супроводжуватися дискомфортом і болем. Якщо не хочеться вдаватися до таких радикальних методів — можна спробувати сеанси масажу для обличчя.

SMAS ліфтинг

Ця процедура безопераційної підтяжки обличчя допомагає надати шкірі свіжість і пружній вигляд без хірургічного втручання.

Ботокс

Основне завдання "ін'єкції молодості" — розслабити м'язи і таким чином розгладити шкіру. Хоча ботокс і не допоможе підняти куточки рота, його можна використовувати в профілактичних цілях. Однак у процедури є безліч протипоказань: їх не можна застосовувати під час вагітності, а також при деяких хворобах.

Також, щоб підняти куточки губ, варто звернути увагу на спеціальні вправи.

Зарядка для обличчя

Вправи можуть бути досить ефективними, якщо виконувати їх регулярно і систематично.

Ось цікаве відео з ефективними вправами, які без косметологічного втручання допоможуть прокачати виличні м'язи і повернути куточки губ на місце:

Сподіваємося, наші поради допоможуть вам зберегти красу як можна довше. Але не забувайте посміхатися — це головна зброя в боротьбі з багатьма проблемами.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Ответить