Не ігноруйте важливу процедуру по догляду за шкірою — забудете про прищі та акне

Для молодих дівчат, які на регулярній основі користуються макіяжем, експерти з краси нагадують про необхідність проведення однієї простої процедури. У цьому разі йдеться про очищення кистей, за допомогою яких і наноситься макіяж. Це щонайменше дасть змогу уникнути повторної інфекції, а також істотно поліпшить якість нанесення макіяжу, інформує Ukr.Media.

Краса — страшна сила, але це також і велика відповідальність. Як мінімум, перед самими собою, оскільки сьогодні є в продажу найрізноманітніші, зокрема й не найякісніші продукти для макіяжу. Тобто, неконтрольоване використання тих чи інших засобів здатне не тільки не зробити дівчину ще красивішою, а й надати вкрай протилежний ефект. При цьому поява прищів і акне є не найсерйознішою проблемою, з якою можна повноцінно боротися.

Експерти стверджують, що не тільки пензлі для макіяжу, а й подушечки для пудри та губки для нанесення тонального крему потребують регулярного очищення та заміни. Крім цього, важливо дотримуватися правил зберігання таких продуктів, щоб вони мінімально контактували з навколишнім середовищем. Так, ті ж пензлі необхідно зберігати в закритому контейнері, що дасть змогу утримувати їх у чистоті. Відповідно, і їх використання за прямим призначенням дасть змогу уникнути зараження шкірних покривів.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Ответить