Навіщо на задню частину джинсів понад 100 років кріплять цю шкіряну етикетку

Ви напевно звертали увагу на те, що практично на кожних джинсах ззаду є шкіряна бирка. На перший погляд, штука абсолютно непотрібна і марна, можна було б цілком носити джинси і без неї. Але мало хто здогадується, що за традицією пришивати такі бирки криється ціла історія, інформує Ukr.Media.

Коли почався справжній бум деніму, він став не просто модним віянням, а справжнім культурним феноменом. Джинси почали шити всі, кому не лінь. Творці джинсів компанія Levi's зіткнулася з цілою хвилею підробок і вирішила убезпечити себе. На пояс почали пришивати шкіряний жакрон з емблемою компанії — кіньми, які ніяк не можуть порвати джинси.

Секрет полягав у тому, що таку бирку можна було зробити лише на спеціальному рідкісному обладнанні, що на ті часи було ідеальним захистом від підробок. Тим самим бренд став відсікати з ринку кустарних виробників.

Це вже після жакрони стали справжнім трендом. Бренди вигадували власні варіації з технічними наворотами: друком із незмивним чорнилом, тисненням та іншими ефектами.

Що ж до реальної користі таких бирок, то вона дійсно є. Було помічено, що від довгого носіння талія джинсів поступово розтягувалася. А товстий жакрон на поясі, прострочений міцними нитками, надавав конструкції додаткової стійкості. Що знову ж таки відрізняло якісний товар від дешевої підробки.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Ответить