Чого нас усіх вчить Джулія Фокс про моду

Джулія Фокс абсолютно байдужа до маскулінної естетики. Протягом багатьох років її стиль обертається навколо єдиного принципу: вона одягається як хоче, абсолютно не звертаючи уваги на те, як її сприймають чоловіки. Це певний стан душі, в якому багато інших жінок побачили свободу та самобутність.

10

Реклама

По суті, одягатися фемінно та для себе означає обирати одяг, який жінки загалом вважатимуть стильними — авангардним й часто ексцентричним, — але стереотипно цей одяг викликатиме здивування у більшості чоловіків. Ще у 2010 році Леандра Медін Коен, стиль якої часто викликає суперечки, започаткувала Man Repeller — сатиричний модний блог про тих, хто кинув виклик традиційному чоловічому розумінню жіночого стилю. Коротко кажучи, якщо чоловікові не подобалося вбрання Коен, вона знала, що робить щось правильно.

11

Загалом історія про те, що жінки навмисне не одягаються для того, аби подобатися чоловікам, дещо складніша та багатогранніша. Це пов’язано не з думками конкретних чоловіків, а радше з неприйняттям жіночої об’єктивації. Такий підхід у моді свідчить про прагнення до свободи, позбавленої гендерних стереотипів, і довготривалі пошуки впевненості та задоволення від одягу, що виходить за межі «норми». Жінкам більше не потрібно переконуватися у своїй привабливості за допомогою речей, які відповідають чоловічим уявленням та стандартам.

12

Насправді втілити такий спосіб мислення не так просто, як хотілося б. Часто жінки відчувають підступне та неконтрольоване бажання отримати чоловіче схвалення. Ця психологічна потреба пронизує суспільство, наперекір закликам до автентичного та самобутнього стилю. Індустрія моди все ще глибоко занурена в умови патріархату, і одній людині нелегко протистояти системі самостійно. Але, на щастя, з'явилася Джулія Фокс, впевнена в собі й незмінно самобутня, і все змінилося.

Безумовно, у жіночому гардеробі важливе місце посідають безформні силуети і чоловічий крій, про що неодноразово говорила сама Фокс. Ікони стилю, скажімо, Крістен Стюарт чи Даян Кітон, протягом багатьох років відстоювали право жінок на костюми, штани та краватки, і ми їм за це щиро вдячні.

13

Фокс теж любить одяг, що, здається, суперечить моді, яку ми вважали античоловічою — великі сорочки та мішкуваті джинси, а також усе, що не облягає фігуру чи не демонструє шкіру. Однак Фокс одягається так просто тому, що вона цього хоче, і її вираження чуттєвості явно не має нічого спільного ні з ким, крім неї самої.

Одяг у стилі Y2K, суперечливі принти та речі, що порушують будь-які правила та норми, стали основою гардероба Фокс, часто незрозумілого, але захопливого у своїй сміливості. Відкинувши хвилювання про схвалення від чоловіків або будь-кого іншого, Фокс створила особистий стиль, суть якого полягає в тому, щоб з гордістю носити те, що лише вам до вподоби.

14

За матеріалом vogue.com.au

Источник

No votes yet.
Please wait...

Ответить