Різновиди та відмінності міжкімнатних дверей

Різновиди та відмінності міжкімнатних дверей

Досить важко уявити собі сучасне житло без міжкімнатних дверей. Цей функціональний виріб, який також виступає в ролі прикраси інтер’єру та сприяє комфорту та затишку. Широкий асортимент товарів дозволяє вибрати найкращу продукцію на будь-який смак. Залежно від дизайну пристосування бувають декілька видів:

 • зі склом;
 • під скло;
 • глухі.

Склад та покриття міжкімнатних дверей

Виробник пропонує безліч різних варіантів:

 1. Ламінат. Він є спеціальною плівкою, стилізація якої передбачає імітацію дерева. Головні переваги цих товарів – естетичність та бюджетна вартість, а також великий вибір кольорів та невелика вага. Проте ламінат не стійкий до води, тому його небажано мити.
 2. Шпон. У разі дерево виступає натуральним елементом як тонкого шару. Вироби добре ізолюють звук і мають вологовідштовхувальні властивості. При цьому вони слабко витримують механічну дію.
 3. ПВХ. Полівінілхлорид користується особливою популярністю. Він стійкий до ударів, впливу вологи та різких змін температури. Продукція проста у догляді, але внаслідок високої температури може виділяти токсичні речовини у повітря.
 4. Ґрунтовані. В основу таких моделей входить ґрунтована деревина. Вони відрізняються маленькою вагою, вологовідштовхувальними властивостями, а також не схильні до деформації. Однак пристрої практично не ізолюють звук і не дуже міцні.
 5. Картонні стільники. Ці двері досить легкі, а їх будова міцна.
 6. Сосновий масив. Це цілісні дерев’яні двері із сосни. Їх популярність пояснюється високою якістю, здатністю до тривалого терміну експлуатації та екологічністю. Велика вага елементів є недоліком, оскільки вони можуть пошкодити петлі.
 7. МДФ панель. Вироби виготовляють із деревної волокнистої плити МДФ із середнім рівнем щільності. Це міцний та вологостійкий варіант.
 8. ДВП стільники. Деревне волокнисте полотно забезпечує легкість, екологічність. До мінусів відносять слабку міцність, проте ціна цих продуктів цілком доступна.

У нашому спеціалізованому інтернет-магазині дверей та аксесуарів ТріоДвері ви можете купити двері за прийнятною для кожного покупця ціною. У нашому каталозі товарів можна знайти бзезліч моделей різних видів для будь-якого бюджету, від обмеженого до повного. Тепер придбати міжкімнатні двері набагато простіше, оскільки зробити замовлення можна в режимі он-лайн у нас на сайті і звінок від нашогпао менеджера надійде через пару хвилин.

No votes yet.
Please wait...
Поделитесь с друзьями

Ответить