Обираємо подарунки жінці, яка любить готувати

Обираємо подарунки жінці, яка любить готувати
Обираємо подарунки жінці, яка любить готувати

Кожна жінка має список коронних страв — тих, які вона любить готувати найбільше і виходять вони у неї найкраще. І в захваті господиня від цього, чи ні, але годувати чоловіка, дітей та себе потрібно.

Для тих, кому приготування страв є найкращою буденною справою, обрати тематичний подарунок значно простіше. Тому ми підготували список спеціальних ідей. Ви можете відразу завітати в інтернет-магазин bodo й оформити подарунковий сертифікат на сайті https://www.bodo.ua/, або ж обрати якусь із запропонованих нами ідей нижче.

  1. Майстер-клас молекулярної кухні

Методи приготування страв цієї категорії базуються на використанні законів фізики та хімії. Незвичайні технології, текстури та форми — те, що приведе в захват навіть досвідченого кулінара. Під час заняття учасник навчиться готувати молекулярний борщ та каннелоні. Пісок з цибулі, піна з полуниці, льодяник зі свинини — школа має чим здивувати!

  1. Вечеря в ресторані

Здавалось би: де тут користь для кухаря? Насправді ж це можливість відпочити від домашньої рутини й скуштувати страви, над якими “чаклувала” не господиня — їх зробили на її замовлення. Жінці буде дуже приємно, адже вона відчує вашу турботу та любов.

Більше тематичних подарунків, а також ідей з інших категорій шукайте на офіційному сайті bodo за посиланням вище.

  1. Електронна ложка

Ця річ володіє функцією вимірювання ваги її вмісту. Думаєте, що це черговий безглуздий та непотрібний гаджет? Зовсім ні! Господині знають, як важко буває контролювати вагу продуктів у невеликих кількостях, особливо тоді, коли справа стосується кондитерських виробів.

  1. Іменний фартух

Естетичний аксесуар порадує кожну прихильницю кулінарної справи. Можна обрати як фартух, так і китель шефа. Це не є обов’язковим предметом кожного кухаря, проте він точно додасть впевненості у власних силах та підійме самооцінку.

  1. Стильний професійний міксер

Перед тим, як зробити вибір на користь цього девайсу, краще оцінити власні фінансові можливості — коштують вони не дешево. Але багатофункціональність та якість усе компенсують. З ним набагато простіше та швидше можна готувати страви різної складності, а свої кулінарні можливості підняти на новий рівень — це не може не радувати.

  1. Авторський посуд

Вироби з глини чи кераміки ручної роботи вже підкорили серце не одної господині. Готові страви в них виглядають елегантніше, тому навіть звичайний сніданок вже буде як маленьке свято. Обираючи посуд обов’язково звертайте увагу на інтер’єр кухні, аби дотримуватися одного стилю.

  1. Посудомийна машина

Яке широке меню не доводилось би готувати, використаного брудного посуду для миття буде багато. Особливо це помітно, коли в сім’ї 3 дітей і в кожного різні вподобання. Посудомийна машина значно покращить побут і зробить справи на кухні не такими вже й страшними.

Якщо ж у вас виникли труднощі з вибором подарунка жінці-кухарю, завжди запитайте чого їй не вистачає і що вона потребує. Так ви позбавите себе можливості придбати непотріб й навпаки подаруєте посмішку близькій людині.

Rating: 5.0/5. From 1 vote.
Please wait...

Ответить