Біжутерія – бюджетна краса на мільйон

Кожна дівчина мріє носити прикраси, як у найвідоміших жінок світу. Та що ж робити, коли на рахунку обмежена кількість нулів, а хочеться сяяти, немов новий діамантик? Вам допоможе біжутерія.

Біжутерія – це різноманітні прикраси, зроблені з недорогих, недорогоцінних матеріалів. На вигляд такі прикраси виглядають не гірше дорогоцінних, але коштують набагато менше. Біжутерія допоможе виглядати вам на мільйон, при цьому без значної шкоди для вашого гаманця, і саме така її можливість зробила біжутерію неймовірно популярною серед жінок усього світу.

Біжутерія – бюджетна краса на мільйон

Як обрати біжутерію

Навіть дешеві прикраси можна класифікувати по якості. Обираючи свою, ідеальну, біжутерію, краще звертати свою увагу на вироби з Італії, Франції, Чехії, Бельгії, так ви будете на сто відсотків впевнені у якості ваших виробів.

Купити хорошу біжутерію у Києві можна не лише у спеціалізованих салонах, а й в інтернет-магазині Silvers.in.ua. Як же не помилитися, і обрати бюджетну і якісну прикрасу?

Обираємо прикраси правильно

  1. Не варто поєднувати біжутерію з дорогоцінними коштовностями
  2. Обирайте комплекти прикрас (сережки, підвіски, колє, каблучки) для більш гармонійного та витонченого образу
  3. Обирайте прикраси різного розміру, так ви підкреслите свою тендітність та індивідуальність
  4. Не нехтуйте приміркою. Впевніться до покупки, що обрана прикраса пасує саме вам
  5. Продумуйте майбутні образи. Обирайте біжутерію спираючись на стиль вашого гардеробу
  6. Не економте. Хороша, якісна біжутерія буде виглядати «дорожче» та не викликатиме можливих алергій.

Ось декілька порад, щоб виглядати в біжутерії, як голлівудська зірка

Ми всі намагаємось ганятись за модними тенденціями які створюють зірки та відомі дизайнери, але завжди варто пам’ятати, що ми всі дуже унікальні, тому дуже важливо обирати прикраси, що не йдуть в розріз вашому стилю та зовнішності. Пам’ятайте про такі важливі аспекти, як світотип: світлошкірим і темношкірим жінкам найбільше пасуватимуть прикраси в жовтих та рожевих відтінках, а також чорних тонах, блондинкам та дівчатам зі світло-русим волоссям підійде біжутерія у синіх та зелених кольорових гамах. Звертайте увагу і на колір своєї шкіри, волосся, очей, тип обличчя та фігури, краще переміряти декілька варіантів, та обрати той, ідеальний, щоб в своїй біжутерії почуватися, немов королева.

Купити біжутерію: https://silvers.in.ua/ru/.

Rating: 5.0/5. From 1 vote.
Please wait...
Поделитесь с друзьями

Ответить