Зірка серіалу «Кухня» розповіла про розлучення

Зірка серіалу «Кухня» Валерія Федорович вийшла заміж, коли їй було 20 років. Сама вона вважає свій шлюб з актором Максимом Онищенком першим справжнім почуттям, передає Ukr.Media .

«До цього — тільки перша дитяча любов у літньому таборі: мені було тринадцять, йому чотирнадцять, — розповідає Валерія. — Все відбувалося на рівні поглядів і зітхань. У школі до одинадцятого класу на мене хлопчики особливої уваги не звертали. І тільки в останній рік трапився роман. Якщо це, звичайно, можна так назвати: десь місяць ми з тим хлопчиком зустрілися, квіти він мені подарував, і на цьому, власне, все. А тут, в інституті, все вже було серйозно. Дорослі почуття, дорослі відносини. І звичайно, нам тоді захотілося створити сім'ю. Знаєте, я не люблю говорити про особисте життя і не вважаю це за потрібне. Напевно, це те, до чого я так і не зможу звикнути до професії актриси, — до пильній увазі до всього, що відбувається поза сценою або знімального майданчика. Я з самого початку вирішила для себе, що поділяю роботу і особисте життя. Саме тому в свій час я не сильно афішувала своє весілля, а тепер мало хто знає про те, що я вже не заміжня, — ми розлучилися півтора року тому.

Нічого оригінального: як багато з ранніх шлюбів, наш теж виявився недовговічним. Не було ніяких пристрастей і драм. Ми зуміли залишитися в хороших відносинах».

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Ответить