Чому гумові чоботи — необхідне придбання цього сезону

Раніше гумові чоботи носили рибалки, робітники заводів та інколи члени королівської родини під час заміських прогулянок чи полювання. Проте у 2000-х роках завдяки Алексі Чанг і Кейт Мосс вони стали знаковим взуттям фестивалю Glastonbury. У 2023 році гумові чоботи мають репутацію універсального взуття, яке носять не тільки в дощ і поєднують з усіма речами в гардеробі.

10

Реклама

Те, що найпопулярнішими черевиками 2023 року були великі червоні, які по-своєму імітують дощові, багато говорить про популярність цього типу взуття. Геймерська естетика MSCHF не має нічого спільного з класичними моделями таких брендів, як Le Chameau, але, мабуть, у цьому і полягає секрет їхнього нового успіху. Неможливо не згадати і про класичні моделі Burberry або Chloé. Були і колаборації Hunter із Saint Laurent або Stella McCartney — вони представляють гумове взуття як найбажанішу річ.

11

Найгучніші моделі можна було побачити на показах 2020 року: Prada і Bottega Veneta представили гумові чоботи з масивною підошвою. Торік тріумфувала рибальська версія завдяки черевикам до стегон Chanel і Patou. З точки зору статусу цей тип чобіт можна порівняти з іншими предметами розкоші, як-от сумка, адже їх теж прикрашають логотипами та іншими впізнаваними візуальними кодами модних брендів, як у Dior або JW Anderson.

12

Незважаючи на відродження гумових чобіт, 2023 рік був особливо неспокійним для одного з еталонних брендів цього напрямку — Hunter. Цього року вони оголосили про банкрутство та були придбані американською компанією Authentic Brands, яка бажала повернути їхню британську спадщину, щоб перетворити її на «наступну Supreme», як пояснив Financial Times останній її президент Нік Вудхаус. Бренд щойно представив нову співпрацю з Kenzo, натхнену 1960-ми роками, яка включає черевики на шнурівці, що є протилежністю найвідомішого дизайну марки.

13

За матеріалами vogue.es

Источник

No votes yet.
Please wait...

Ответить