Така різна Мадонна: 10 цікавих фактів про скандальну поп-діву

Цю жінку можна зі спокійною совістю назвати королевою епатажу, а про те чи є у неї талант — сперечатися просто безглуздо. Її люблять і ненавидять одночасно, але ніхто не заперечує того факту, що ця співачка якось змогла кардинально змінити поп-культуру, інформує Ukr.Media.

Днями Мадонні Луїзи Вероніці Чікконе стукнуло 60! До цієї дати співачка підійшла з солідним багажем досягнень, але чи багато ми знаємо про саму Мадонну? Ось тільки деякі факти про цю дивовижну жінку.

Рано втратила матір

Мадонна народилася в дуже побожній католицькій родині. Мати Мадонни Мадонна Луїза Фортен була нащадком янсеністів з числа перших французьких поселенців. Жінка чудово співала і грала на фортепіано, уникаючи публічності. Коли Мадонна-старша була вагітна шостою дитиною, їй поставили страшний діагноз — рак. Жінка дотримувалася уявлень доватиканского періоду, аборт для неї був рівносильний вбивству, лікування раку було вирішено відкласти. Через кілька місяців мати сімейства померла, їй було 30. Через кілька років Сільвіо Ентоні Чікконе знову одружився, у тому шлюбі народилися ще двоє дітей. До старших класів Мадонна виховувалася в католицькій школі. Смерть матері стала відправною точкою в житті майбутньої співачки, вона не могла зрозуміти, як Бог допустив цю трагедію.

Мріяла стати балериною

З 15 років вона серйозно займалася з відомим балетмейстером Крістофером Флінном. Вона працювала офіціанткою, гардеробницею і танцівницею. Мадонна була прекрасною ученицею, їй вдалося закінчити школу екстерном у 1976 році (за півроку до випускних іспитів). Свою танцювальну освіту вона продовжила в Мічиганському університеті міста Енн-Арбор, де Флінн отримав посаду професора.

35 доларів

В кишені Мадонни було 35 доларів. коли вона покидала домівку. Батько був серйозно засмучений тим, що дочка хотіла танцювати. На його думку, вона мала стати юристом чи лікарем.

Високий інтелект

IQ Мадонни дорівнює 140 балів, вона вважається однією з найрозумніших представниць сучасного шоу-бізнесу.

Пише дитячі книги

Дитяча книга «Англійські троянди» (2003) зайняла перше місце в списках бестселерів «Нью-Йорк Таймс» і протрималася в ньому протягом 18 тижнів.

Сповідує Каббалу

Каббала — це навіть не релігія або містичне вчення, а особливий світогляд. Прихильники вчення стверджують, що каббала дійсно допомагає знайти сенс життя.

Голлівудська «Алея слави»

У Мадонни немає тут зірки, хоча подібна нагорода є навіть у американського президента.

Потрапила в «Книгу рекордів Гіннесса»

Мадонна стала найбільш комерційно успішною співачкою в історії. Крім того, співачка визнана найбагатшою жінкою в музичній індустрії.

Скупа

Мадонна потом і кров'ю заробила свій величезний статок, але щедрою її назвати не можна. Співачка впевнена, що гроші повинні зароблятися важкою працею.

Всиновила двох дітей

До Анджеліни Джолі з її пристрастю всиновлювати дітей Мадонні далеко, але співачка взяла під опіку малавійських близнюків. Власні діти Мадонни вже дорослі. Лурдес 21 рік, а Рокко 18 років.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Ответить