Співачка Alyosha ніжно привітала свого старшого сина з днем ​​народження

Українська співачка Alyosha, справжнє ім'я якої Олена Кучер, поділилася фотографією з сімейного архіву з нагоди ювілею старшої дитини від шлюбу з лідером групи «Антитіла» Тараса Тополі, інформує Ukr.Media.

Багатодітна зіркова мама показала в Instagram милий знімок, де вона тримає за руку тоді ще 3-річного сина Романа, який 4 квітня відсвяткував 10-й день народження далеко від дому і тата. Іменинник разом із мамою, молодшим братом Марком і сестрою Марією проживають в США.

"Наша чарівна весна. Як швидко проходить час… чи квітнуть кульбаби в Бабиному Яру? На цьому фото Ромці 3 рочки. Так хочеться, щоб діти завжди посміхалися так. Наше майбутнє в прекрасному новому поколінні, тому вкладаємо все хороше, потрібне, людяне, розумне і українське! Нашому первістку виповнилося 10 років… немов мить пройшла… і сумно, і радісно одночасно…", — написала учасниця Євробачення-2010.

Наприкінці публікації Alyosha звернулася зі словами подяки до чоловіка Тараса Тополі та їхніх родичів.

"Дякую, коханий і дякую всій великій родині, хто завжди допомагає і мудрістю своєю наповнює дорослішання наших маленьких Топольок, за щастя великої родини!", — додала співачка.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Ответить