Сприятливі та несприятливі дні липня для походу до перукаря за місячним календарем

Він буде наповнений великою кількістю як сприятливих днів, що дуже добре, так і тих днів, коли потрібно бути гранично обережними у своїх діях, інформує Ukr.Media.

Липень 2023 року відкриває фаза Місяця, що росте, — ідеальний період для творчості, спілкування, розслаблення та медитацій.

Ми зібрали всю необхідну інформацію і склали місячний календар на липень 2023 року, щоб кожен був у курсі, на які числа цього місяця випадають сприятливі та несприятливі дні і коли, наприклад, найкраще стригти волосся, фарбувати його, робити манікюр.

Фази місяця у липні 2023 року

Фаза Місяця — це не що інше, як її частина, яку підсвічує в конкретний момент Сонце. Залежно від положення природного супутника відрізняється шість його фаз:

 • молодик;
 • перша фаза;
 • друга фаза;
 • повний місяць;
 • третя фаза;
 • четверта фаза.

Для кожної фази Місяця характерний певний вплив на Землю та людину.

Тривалість повної зміни фаз Місяця (так званий синодичний місяць) непостійна через еліптичність місячної орбіти і варіюється від 29,25 до 29,83 земної сонячної доби. Середній синодичний місяць становить 29,5305882 діб (29 діб 12 годин 44 хвилини 2,82 секунди).

Молодий Місяць у липні

Молодий місяць — найперша фаза Місяця. У цей період наш супутник знаходиться на прямій лінії між Сонцем та Землею. Сонце підсвічує тільки задню частину Місяця, тому із Землі її не видно.

Молодий місяць випадає на 17 липня 2023 року. Але якщо бути точніше, то фаза молодика триває три дні: день перед молодим, сам молодик і наступний день після нього.

Цього дня залиштеся наодинці з собою, відновіть сили, оцініть оновлення та зміни, що відбулися за останній місяць. Вас чекає активна фаза Місяця, що росте, коли ви знову почнете рішуче діяти.

Сприятливі відносини: планування справ, виконання невеликих поточних завдань, пасивний відпочинок, очищення організму.

Несприятливі відносини: початок нових проєктів, виконання масштабних завдань, зміна місця роботи, грандіозні домашні відносини, великі фінансові операції, стрижка, косметологічні операції, інтенсивні фізичні навантаження.

Повний Місяць у липні

Посередині місячного циклу Місяць розташовується таким чином, що Сонце повністю його підсвічує. Ми ж зараз бачимо на небі яскравий диск. Така фаза називається повним Місяцем.

Повний місяць випадає на 3 липня 2023 року.

Прислухайтеся цього дня до своїх потреб: які страви вам хочеться спробувати, що приготувати, як ви можете приділити увагу собі. Можливо, це буде відпочинок із книгою чи практики для гармонії душі та тіла — все це стане міцним фундаментом для натхнення та реалізації нових проєктів.

Сприятливі справи: виконання дрібних одноденних завдань, творчих проєктів та роботи з дому, стрижка, очищення організму.

Несприятливі дії: починання та продовження великих справ (за винятком творчих проєктів), зміна місця роботи, фінансові операції, подорожі, косметологічні операції.

Сприятливі дні у липні за місячним календарем

У липні буде чимало сприятливих днів, так що наступного місяця можна встигнути зробити багато справ і досягти бажаних результатів.

 • Найсприятливіші дні у липні 2023 року: 1, 2, 3, 7, 8, 9, 10, 12, 13, 15, 18, 19, 30 та 31 липня
 • Загалом гарні дати: 4, 14, 20, 21, 28 та 29 липня.

Несприятливі дні у липні за місячним календарем

У липні несприятливі дні теж будуть, тож слід бути обережними, щоб не нашкодити собі та не поламати свої плани.

 • Нейтральні дні у липні 2023 року: 5, 6, 16, 22, 23, 27 липня.
 • Найнесприятливіший день — 17 липня.
 • Не найвдаліші числа у липні 2023 року: 11, 24, 25, 26.

Можливо, ви не знали, а хтось знав і призабув, але до перукарні теж краще ходити згідно з місячним календарем. Як це? Зараз розповімо!

Положення Місяця у різних знаках Зодіаку має різний вплив на стан волосся. Дні, коли Місяць проходить через знаки Козеріг, Телець, Лев та Діва, вважаються найбільш сприятливими для відвідування перукарні. А от якщо Місяць у Водолії чи Овні, то стрижку краще відкласти.

Різні місячні дні можуть зробити як позитивний, і негативний вплив як на зростання волосся, а й у цілому здоров'я.

Фази Місяця також впливають на зростання волосся. Якщо зістригти волосся на Місяці, що росте, то воно відросте набагато швидше, ніж на спадаючому.

Сприятливі дати для стрижки та фарбування волосся у липні 2023 року: 1,5, 6, 15, 19, 21, 22, 24, 27 та 29.

Несприятливі дні для походу до перукаря: 2, 3, 4, 7, 11, 13, 14, 16, 20, 25 та 31.

Які дні в липні робити манікюр

Мало не забули: для манікюру теж краще вибирати сприятливіший день за місячним календарем. Адже кожна жінка бажає, щоб манікюр зберігався якомога довше, нігті були здоровими та красивими, а самі процедури приносили лише задоволення. Саме тому потрібно заглянути у наш місячний календар перед відвідинами майстра.

Коли ж у липні найкраще робити манікюр?

Найкращими днями для відвідування манікюрного салону стануть 5, 18, 19, 21, 24 і 31 липня. Для манікюру в домашніх умовах та простих процедур підійдуть 2, 10, 11, 14, 20, 22, 29 та 30 липня.

Не рекомендується робити манікюр 3, 4, 6, 9, 13, 16, 17, 23 та 26 липня. Краще не плануйте візити до манікюрного салону на ці дати. Також не рекомендується виконувати обробку нігтів у домашніх умовах. Навіть невелике підрівнювання може призвести до ламкості та втрати здорового вигляду.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Ответить