Режисер Євробачення-2023 зізнався, чому Руслані не дали виступити на конкурсі

Місяць тому в Ліверпулі відгримів пісенний конкурс "Євробачення-2023", організацією якого займалися одразу дві команди з різних країн — "Суспільного" від України та ВВС від Великобританії, інформує Ukr.Media.

Відкривали фінал та парад прапорів переможці Євробачення Kalush Orchestra та Джамала, а також інші представники України різних років — Вєрка Сердючка, GO_A та Тіна Кароль. А ось першої переможниці конкурсу з нашої країни Руслани Лижичко не опинилося у списку запрошених зірок. Артистка лише з'явилася у короткому відео.

В інтервал-актах півфіналів Руслани також не було. У першому півфіналі виступали The Hardkiss та Alyosha, а у другому — Марія Яремчук, OTOY та Злата Дзюнька.

Режисер пісенного конкурсу Євробачення-2023 Герман Ненов у новому інтерв'ю для YouTube-каналу «Євробачення Україна» зазначив, що Руслана після перемоги у 2004 році мала не одну можливість голосно заявити про себе, у тому числі й у двох конкурсах, що проходили у Києві.

«Руслана — легенда Євробачення. Але водночас Руслана — той артист, який мав найбільшу нагоду промотувати Україну та себе як артиста у минулих роках на Євробаченні. Руслана була широко представлена у 2005 році, плюс у 2017 році мала такий жирний шматок ефіру, бо це інтервал-акт у гранд-фіналі. Це час суперзірки. Моє бачення було в тому, щоби показати нові обличчя України, нові риси», — пояснив Ненов.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Ответить