Акторка Ліндсі Логан вперше стала мамою

Акторка Ліндсі Логан вперше стала мамою

Фото: instagram.com/lindsaylohan

Американська актриса Ліндсі Логан вперше стала мамою. У артистки та її чоловіка фінансиста Бадера Шамаса народився син. Хлопчика назвали Луай, що у перекладі з арабської означає «захисник». Радісну новину підтвердив представник зірки виданню Page Six.

Як розповів менеджер артистки, пологи пройшли в Дубаї, де сім’я мешкає вже тривалий час. Ліндсі та малюк почуваються добре.

– Сім’я на сьомому небі від щастя, – зазначив представник Логан.

Про вагітність 37-річна зірка комедій «Шалена п’ятниця» та «Погані дівчата» оголосила в березні в Instagram. Для Логан та її обранця ця дитина стала першою.

Ліндсі вперше вийшла заміж у липні 2022 року. Чоловік актриси родом з ОАЕ, він працює віцепрезидентом компанії Credit Suisse.

Логан із дитинства знімалася у кіно та серіалах. У 11 років вона відіграла головну роль у комедії «Пастка для батьків». У 2007 році вона поставила на паузу кар’єру через ДТП та лікування від наркотичної та алкогольної залежності. Останнім фільмом з Логан у головній ролі стала комедія «Незабутнє Різдво», що вийшла на Netflix у листопаді 2022 року.

Фото: instagram.com/lindsaylohan

Источник: kp.ua

No votes yet.
Please wait...

Ответить