Леся Нікітюк зараз за вільні стосунки, а Клопотенко не бачить себе у класичній родині

Леся Нікітюк зараз за вільні стосунки, а Клопотенко не бачить себе у класичній родині

Фото: Instagram.com/lesia_nikituk/

Останні дні всі тільки й обговорюють в мережі весілля Наді Дорофєєвої та Михайла Кацуріна. Причому, судячи з коментарів їхніх друзів, одружилася пара ще місяць тому. Воно й не дивно, що якийсь час Міша та Надя приховували цей факт, адже нині, окрім привітань, їм дісталася і порція хейту.

— Ми чудово усвідомлюємо, що нашу історію не всі сприймають, бо вона не для всіх зрозуміла. Але я не хочу жити заради інших і жити заради лайків. Найцінніше, що є в цьому житті, – це кохання. І, повірте, коли воно є – якийсь хейт цьому не завадить, — відповіла критикам Дорофєєва.

KP.UA послухала історії наших знаменитостей про те, як вони будують стосунки та що цінують у взаєминах.

Леся Нікітюк: Мій чоловік має бути впевнений у собі

Леся Нікітюк, спілкуючись із прихильниками в Інстаграмі, відповіла і на запитання про особисте життя. Коли телеведучу запитали, чи в неї є партнер, Леся зізналася, що вона — за стосунки «без прив’язок».

— Зараз я за вільні стосунки, без прив’язок. Серйозні стосунки закінчилися минулого року – ну ви ж читали про режисера й оператора? – з гумором відповіла Нікітюк.

Так зірка вкотре поглузувала з «викриття» блогера Богдана Беспалова. Блогер заявив, що Леся начебто довго зустрічалася «чи то зі звукорежисером, чи то з телевізійним оператором», який просував кар’єру дівчини на телебаченні, а на початку повномасштабної війни кинув її та втік за кордон.

На уточнююче запитання, як медійність впливає на стосунки, Нікітюк зізналася, що це випробування не з легких, то ж поряд з нею має бути впевнений у собі чоловік.

– Чоловік має бути впевнений у собі і розуміти, що це просто моя робота. Розуміти, що йому час від часу будуть ставити запитання на вулиці: «Це ж ви Лесин хлопець, так? Прикольно, вам пощастило», – додала вона.

Поцікавилися фани Нікітюк і щодо її планів стати мамою.

– Звичайно, у мене є в планах дитина. Я дуже люблю дітей, — говорить Леся. — Племінниці переживають, що коли в мене будуть свої діти, то я їх менше любитиму. Але це не так. Я буду любити всіх.

Леся Нікітюк вважає, що коханий має бути готовий до її публічності. Фото: Instagram.com/lesia_nikituk/

Євген Клопотенко: Стосунки мене напружують

Про свою обраницю Євген Клопотенко розповів в авторському проєкті «Пекельні борошна». Шеф-кухар рідко ділиться подробицями, але тут зізнався, що його дівчина родом із Миколаєва та працює кондитеркою.

А от про модель своїх стосунків Євген розповідає більш охоче. За його словами, він – з тих, хто не хоче проводити все своє життя з однією людиною. Клопотенко каже, що бути з коханою разом щодня – це наче кінець світу, а йому хочеться розвиватися і робити щось нове.

— Стосунки мене напружують. Це депресивна річ. У класичній родині я себе не бачу. Мені потрібен мій світ. Ну типу зустрічаємося, у нас є діти, ми їх виховуємо, але при цьому ми не стаємо як дві половинки одного яблука, ми як два яблука на одному дереві. Не хочу стандартних речей. Наприклад, «чому ти не прийшов, чому не подзвонив». Але не буде дітей, значить не буде, — пояснив шеф своє бачення відносин у програмі «Неймовірна правда про зірок». 

Євген Клопотенко не хоче у стосунках буденності. Фото: Instagram.com/klopotenko/

Марія Бурмака: От мене запитують – «а чого ти не одружуєшся?» А для чого?

Марія Бурмака зізналася, що не самотня. Але брати шлюб народна артистка після розлучення у 2003 році вже не хоче. Каже, що в одруженні не бачить сенсу.

— У моєму житті були вже стосунки, і вони зараз є. Я, чесно кажучи, не розумію, для чого мені було б одружуватися в принципі. У мене вже є доросла донька. Навряд чи я б народила ще дітей зараз. Були стосунки досить тривалі, були якісь знайомства, були романтичні обставини. Я про це рідко розповідаю, бо це завжди зачіпає й іншу людину. Потім виходить так, що я-то можу жити з увагою і такими запитаннями, а не всі люди можуть. Я — досить незалежна, і фінансово теж, я не потребую чоловіка як людину, яка мене підтримає фінансово або десь буде платити за мене. Я взагалі не люблю, щоб за мене платили. От мене запитують – «а чого ти не одружуєшся?» А для чого? – розповіла Бурмака в інтерв’ю Аліні Доротюк. 

За словами співачки, зі своїм обранцем вона знайома давно, пара вже раніше навіть зустрічалася.

— Я не можу сказати, що це тривалі стосунки, — продовжує вона. — Я не буду розповідати, бо, знову ж таки, це стосується і його. Це чоловік, якого я знаю давно, з яким у нас були стосунки. Потім ми розійшлися, але підтримували так чи інакше стосунки. Він раніше жив в іншій країні, але зараз живе в Україні, бо допомагає батькам. Якось так сталося. Зараз ти вже не надаєш цьому якогось кармічного значення.

Марії Бурмаці, щоб почуватися щасливою, шлюб не потрібен. Фото: Facebook.com/maria.burmaka/

Володимир Дантес: Не хочу знову жити заради Інстаграму

Володимир Дантес розповів про стосунки з дизайнеркою Дашою Кацуріною та її дітьми, Іваном та Олександрою, від шлюбу з Михайлом Кацуріним. Як зізнається співак, коли в тебе двоє дітей, треба «рвати жопу», щоб заробляти більше. До того ж виховувати дітей, коли у них є рідний тато, це велика відповідальність.

— Дитячий садок, школа, і вони жруть, як коні! Іван їсть більше, ніж я, Саша і Даша. Коли буваю в Польщі, в магазин ходжу кожного дня, а я купую кілограмів по 7 всього! Я не знаю, куди воно все дівається. І ти починаєш працювати усюди, аби їх прокормити. Я просто приколююсь про чайлдфрі і все інше, але це суперважко. Це суперкруто і це суперважко. Це велика відповідальність, – розповідає Дантес в інтерв’ю Маші Єфросиніній. – Ще більша відповідальність, коли ти розумієш, що у дітей є мама й тато. Треба не забувати, що я не батько. У них є свій батько. І це відповідальність, коли у тебе дуже близькі стосунки не з твоїми дітьми. Це діти моєї дівчини, яку я кохаю і з якою я інколи живу. В плані фізично, бо вона то тут, то за кордоном. Вважаю, що це поводитись як мудак, коли ти не допомагаєш жінці. Якщо цього не робиш, то нафіг ти приїхав? Чисто фізично сексом зайнятися? Класно. Але коефіцієнт корисної дії мінімальний.

На питання Єфросиніної, чому пара не публікує спільних фото та не розповідає про своє життя, співак зазначив, що не хоче публічності у стосунках.

— У нас майже немає спільних фото. Немає чого фоткати – ми зайняті, у нас реально мало часу один на одного. У нас мало днів з Дашою і ще є дві дитини. І в тебе є вибір – пожрати, поговорити, зайнятися сексом, сфоткатися. Сфоткатися уже йде в жопу. Це не така важлива тему. І я вже був у публічних відносинах. Я не хочу знову перейти в цю історію – жити заради Інстаграму. Дітей використовувати як рекламу і заробляти на цьому гроші – так. Наші стосунки – ні. Якщо нас у стосунках з Дашою щось не влаштовує, ми сідаємо і дуже довго розмовляємо. І це залишається між нами. Як і те, як сильно ми кохаємо одне одного, як нам пощастило. Всі ці речі залишаються між нами. І це класно.

Дантес не хоче виставляти своє життя на публіку, тому в нього так мало фото з Дашою. Фото: Instagram.com/vladimirdantes/

Даша Астаф’єва: Це перший чоловік, який зі мною не змагається

Даша Астаф’єва перебуває у стосунках вже понад рік, та розповідати подробиці про свого коханого, а тим паче називати його ім’я поки що не хоче. За словами співачки, тільки-но вона починає розповідати про особисте, одразу починається купа проблем.

— Завжди з’являються люди-хейтери, які щось знають про твого хлопця — який він поганий, бандит, авантюрист, ще щось там. Як кажуть, щастя любить тишу, — розповіла Даша у подкасті Тетяни Гончарової. 

Як зізналася Астаф’єва, це перший чоловік у її житті, який не хоче «виїжджати» на її славі та який з нею не змагається.

— Це перша людина, яка настільки чемна, — продовжує співачка. — Просто якийсь казковий джентльмен. Я таких людей взагалі не зустрічала. Правильне виховання. Я зрозуміла, і це найголовніша фішка, що це перший чоловік, який зі мною не змагається. Ні в чому. У нас хоч і різниця у віці, але він завжди каже: «Ти куди, ну ти ж маленька!». І це такі слова, які тебе одразу ставлять на своє місце.

Даша Астаф’єва зізнається, що її обранець – казковий джентльмен. Фото: Instagram.com/da_astafieva/​

Источник: kp.ua

No votes yet.
Please wait...

Ответить