Принц Гаррі та Меган Маркл хочуть пожити окремо, щоб урятувати стосунки

19 травня 2023 року принц Гаррі та Меган Маркл відсвяткували п'яту річницю весілля. На публіці подружжя виглядало задоволеним життям і одне одним. Але спільні друзі пари попереджають: швидше за все, до шостої річниці їхній шлюб просто не доживе. Гаррі та Меган на межі розлучення, стверджують приятелі принца. Розкол у подружжя лише поглиблюється всупереч усім зусиллям актриси та аристократа. Подейкують, що несподіване відбуття Гаррі до Африки — остання спроба пари врятувати стосунки!

Гаррі та Меган на межі розлучення: що відбувається в зірковій парі

Чутки про проблеми у відносинах Гаррі та Меган циркулюють у вищому суспільстві вже не перший рік. Раніше, щоправда, пліткарі щоразу уточнювали, що подружжя ударно працює над ліквідацією проблемних моментів. Але з осені 2022 року про розкол у зірковій парі заговорили навіть близькі друзі принца!

Відносини Гаррі та Меган завжди були непростими. Подружжя всюди супроводжував постійний стрес. Бунтівний аристократ було думав, що переїзд до США і зречення від сім'ї вирішить хоча б частину проблем, що накопичилися. На жаль, на заміну токсичному оточенню клану Віндзор прийшла нова порція життєвих складнощів!

Фінанси співають романси

Як відомо, Гаррі та Меган дуже серйозно ставляться до безпеки своєї сім'ї. Принц та актриса витрачають величезні суми на охоронців, які оберігають спокій Арчі та Лілібет. На жаль, після того, як Гаррі посварився з родичами, подружжя спіткало безгрошів'я. Договори зі Spotify та Netflix, на які так сподівалася Меган, були розірвані!

Досі достеменно невідомо, чому подружжя Сассекських посварилося з медіагігантами. Представники американських компаній стверджують, що Гаррі з Меган вкрай недбало ставилися до своїх обов'язків, що прописані в контрактах. Подружжя ж звинувачує у всьому юристів Netflix. Як би там не було, після розірвання контрактів грошей у принца та актриси стало обмаль, інформує Ukr.Media.

Крах довіри

Соломинкою, яка зламала спину верблюду, стала спроба Гаррі примиритися з Вільямом. Якщо вірити друзям принца, молодший син Діани відправив братові листа, не сказавши про це жодного слова дружині. Меган дуже не любить Вільяма і Кейт, тому розцінила такий вчинок чоловіка як зраду!

Зараз принц Гаррі та Меган Маркл на межі розлучення, але подружжя вірить, що шлюб ще можна врятувати. Для цього принц та актриса домовилися деякий час пожити окремо. Тому Маркл залишається в Штатах працювати над своїми проектами, а Гаррі від'їжджає до Африки, щоб заслужити прощення в очах представників Netflix.

Для Меган Америка — рідна оселя, там вона почувається впевнено. Гаррі любить Африку. Свого часу саме на Чорному континенті принц був щасливий як ніколи, тому зараз він сподівається набути миру та спокою у звичних з юності умовах. Подивимося, чи допоможе це врятувати їх із Меган шлюб.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Ответить