Ольгу Бузову знову запідозрили у нетрадиційних зв’язках в туалеті

Ольга Бузова — завидна зоряна наречена, але користуючись хорошим попитом у чоловіків, вона залишається незаміжньою, інформує Ukr.Media.

Хоча раніше телезірка і перебувала у шлюбі з футболістом Дмитром Тарасовим, після розлучення зірка не була помічена в серйозних відносинах з чоловіками.

У зв'язку з тим, що Бузова не тільки, не знайшла собі кавалера, але і часто публікує дивні фотографії з різними дівчатами, фанати регулярно підозрюють співачку у нетрадиційних зв'язках.

Черговий знімок на сторінці Ольги в Instagram, на якому співачка зображена з дружиною футболіста Павла Погребняка Марією, знову стрепенув інтернет-користувачів.

Фотографія де Бузова обіймається з Instagram-блогером в туалеті, викликала цілком логічні почуття у шанувальників співачки. При цьому, за виразами облич дівчат помітне, що Бузова і Погребняк задоволені товариством один одного.

Шанувальники одразу вирішили, що Бузова викрала дружину Погребняка і перебуває з нею в нетрадиційних відносинах. Якщо ж згадати про те, що Ольга дійсно давно не заводить романи з чоловіками, хоча бажаючі є, логічно припустити, що фанати все-таки мають рацію.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Ответить