Список питань, які найчастіше бояться задавати жінки на прийомі у косметолога

Багато жінок користуються послугами косметолога. Досить часто представниці прекрасної статі бояться задавати йому деякі хвилюючі їх питання, оскільки вважають, що вони прозвучать нерозумно. Це вкрай невірне судження, інформує Ukr.Media.

Косметолог-фахівець, який дарує красу і здоров'я, а тому дуже важливо обговорювати з ним всі питання і нюанси. Проте, експерти зробили добірку найпоширеніших питань, які жінки боятися озвучити в салоні краси.

Чи є у фахівця відповідні документи і ліцензія

Багато косметологів викладають у своїх Instagram-блогах різні нагороди і листи подяки за свою роботу. Однак, далеко не у багатьох є відповідний диплом про закінчення медичного закладу і сертифікат лікаря-косметолога. Якщо на питання, чи є такі документи взагалі косметолог не знає що відповісти або починає м'ятися, то краще розпрощатися з ним.

Чи є відповідні сертифікати у використовуваних косметологом препаратів

У всіх косметологів мають бути необхідні документи і сертифікати на використання тих чи інших препаратів, а також на використання певних апаратів.

Питання про стан шкіри клієнтки

Зазвичай, під час першого прийому у лікаря-косметолога останній повинен провести повну діагностику шкіри клієнтки, розповісти про її мінуси і плюси. Лише після цього можна починати підбирати необхідні лікуючі препарати і процедури.

Які корективи слід внести в моє тіло і зовнішність

Кожна жінка щодня дивиться в дзеркало і бачить свої недоліки. Однак, почути думку експерта з цього приводу їй буде вкрай цікаво і корисно. Крім того, можна також поцікавитися у лікаря, скільки грошей потрібно, щоб позбутися тих чи інших вад.

Питання про виникнення побічних наслідків після застосування деяких препаратів

Перед тим, як починати якісь процедури, кожна клієнтка повинна поцікавитися чи є в клініці спеціальні препарати, що запобігають алергічній реакції. Оскільки не на всіх пацієнток одні і ті ж ліки впливають однаково.

Скільки потрібно часу, щоб помітити результати

На це питання з повною впевненістю не відповість жоден лікар. Оскільки, невідомо як поведе себе шкіра клієнтки на ту чи іншу процедуру і скільки років жінці. Як би там не було, але через тиждень навряд чи вийде помітити перші ознаки прогресу.

Як слід доглядати за собою в домашніх умовах

Будь-який поважаючий себе косметолог зацікавлений в тому, щоб його клієнтка залишилася задоволена. Тому, крім косметичних процедур в салоні, фахівець пропише комплекс вправ, що потрібно буде здійснювати вдома.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Ответить