Ольга Горбачова показала дочок і розповіла про звільнення від стресу

Ольга Горбачова присвятила свіжий пост роздумам психологічного штибу, а ще — показала себе та дочок від продюсера Юрія Нікітіна. 42-річна екс-солістка гурту "Арктика" виставила добірку фотографій, яка починається з її позування на тлі високої зелені. Потім вона з'явилася на тлі моря, де також знялася старша дочка Ольги. У публікації знайшлося місце і знімкам меншого нащадка Горбачової, а також оригінальній скульптурі, інформує Ukr.Media.

"Мені подобаються рандомні добірки, коли дивлюся на життя інших. Життя нині рандомне. Ти начебто його не вибираєш. Однак гостро відчуваєш, коли бачиш, як деякі вміють точно передати і момент, і життя. Я ще цьому вчуся. І відчувати. І передавати".

Потім обраниця продюсера Юрія Нікітіна повідомила, хто їй допомагає боротися зі стресом, а ще назвала своє побоювання:

"Музика з голосом мого вчителя Екгарта Толле допомагає у щоденних практиках звільнення від стресу. Тільки звільнившись від швидкості всередині, яку нам нав'язують усі і всюди, можна знайти свою силу.

Моя точно не швидка. Моя точно. І якби я ще кілька місяців помовчала, то видала вам щось геніальне. Але страх втрати аудиторії та алгоритмів все ще утримує мене від зустрічі з власним Величчям”.

Ольга Горбачова — мати двох доньок. 2006 року вона народила Поліну, а 2014 — Серафиму. З 55-річним Юрієм Нікітіним співачка одружилася з 2007-го (з перервою на 2009-2016 роки).

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Ответить