Антоніна Хижняк заявила про розставання із колегою по серіалу «Слід» Олександром Боднарем

Фото: пресслужба

Зірки серіалу «Слід» Антоніна Хижняк та Олександр Боднар розійшлися після трьох з половиною років стосунків. Про це акторка розповіла в інтерв’ю Аліні Доротюк.

— Не склалося. Це камінгаут. Я розумію, що я не можу робити вигляд, що цього періоду життя немає. Він є. І він залишає такий дуже важкий відбиток, тому що дійсно ми були разом близько трьох з половиною років. Зараз такий момент, етап — наші стосунки закінчилися. Мені здається, що причина в мені. У мене немає до нього претензій, що він робив щось не так. Мені здається, що це якийсь класичний кризовий період, коли багато пар або одружуються, або розлучаються. За моїми відчуттями, ми просто жили на різних швидкостях і врешті-решт ця різниця зіграла свою роль, — сказала акторка.

Хижняк сказала, що ініціатором розставання була вона. За словами акторки, вони із Боднарем жили «на різних швидкостях».

— Він пише мені інколи. Мені інколи дуже хочеться йому відповідати, чи написати, чи побачити. Але я розумію, що це буде неправильно з моєї сторони, бо я знову буду давати йому якісь такі місточки надії. Всередині себе я знаю, що не можу запропонувати йому спільного майбутнього. А чисто написати йому чи побачити, щоб взяти якусь свою частку, бо мені важко це пережити, ну це дуже егоїстично. Я і так це дуже егоїстично зробила, тому що я ініціатор [розставання], — розповіла акторка.

Хижняк та Боднар познайомилися у 2020 році на зйомках детективного серіалу «Слід». У акторки є син Максим від першого шлюбу. Хижняк найбільш відома завдяки ролі Мотрі у серіалі «Спіймати Кайдаша» (2020). Також вона є акторкою дубляжу і офіційним українським голосом Дейзі Рідлі та Алісії Вікандер.

Аліна Доротюк та Антоніна Хижняк. Фото: пресслужба

Источник: kp.ua

No votes yet.
Please wait...

Ответить