Настя Каменських показала, як самостійно зробила тарілку із глини у формі авокадо

Анастасія Каменських ще на початку вересня повідомила про свої керамічні проби. Тоді вона продемонструвала ліплення виробу з глини. Але що це було і який він зрештою мав вигляд, артистка так і не уточнила, інформує Ukr.Media.

Тепер дружина Потапа представила власне творіння. Вона виклала в блозі два знімки декоративної тарілки, яка нагадує половинку авокадо.

"Я бачила, що вам цікаво слідкувати за історією створення моєї тарілки з кераміки і багато хто писав з питаннями, коли ж я вже покажу фінальний результат.
І ось нарешті ділюся з вами результатом! " — зазначила на початку підпису до посту Каменських.

Далі виконавиця розкрила певні подробиці виготовлення. За її словами, ліплення стало терапією:

"Для мене виготовлення цієї тарілки стало не просто гарним дозвіллям, а й терапією свого роду.
Я часто говорю з вами про важливість ментального здоровʼя і багатогодинна робота руками — це чудова можливість його покращити. Вперше я про це дізналась у військовому госпіталі у Кременчуці, куди приїжджала до наших військових. Там є окрема майстерня, де захисники, що проходять реабілітацію, можуть зробити щось своїми руками. Тоді я вперше спробувала ліпити з глини і дуже хотіла повторити цей досвід.
І точно не дарма: кожен етап цього процесу був неймовірним.
Від першого клаптика глини до останнього етапу розпису процес захоплював і дарував спокій, це дуже допомогло мені трохи відволіктись і відчути внутрішню гармонію хоча б на декілька хвилин.
Я вдячна майстрам, що допомагали мені втілити цю ідею в життя і своїй команді за цей чудовий подарунок."

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Ответить