Бордове взуття – головний аксесуар цього сезону

Цього сезону немає напівтонів, коли справа доходить до взуття: подіуми заполонили або дуже стримані моделі в позачасових кольорах, як-от чорний, або найяскравіші варіанти, як-от срібне взуття. Однак є альтернатива для тих, хто не прагне максимальної розсудливості чи привернення уваги. Витончений, елегантний, непідвладний часу колір, який поєднує в собі абсолютно все: бордовий стає справжньою стриманою розкішшю серед трендів сезону осінь-зима 2023/2024.

Saint Laurent0Saint Laurent

Реклама

Безліч дизайнерів включили в свої колекції цей благородний колір. Наприклад, Bottega Veneta пропонують плетені чоботи до стегна в поєднанні з чорною сукнею. Для Saint Laurent це ідеальне взуття, яке доповнює стримані брючні костюми та спідниці-олівці, тоді як JW Anderson надають йому авантюризму завдяки архітектурним золотим підборам.

JW Anderson1JW Anderson

Червоний колір є одним із абсолютних королів гардеробу цього сезону, але якщо потрібно виділити один особливий відтінок, то це темно-червоний, більше схожий на вишневий. Не випадково, наприклад, Сабато де Сарно обрав його для свого дебюту на чолі Gucci.

Bottega Veneta2Bottega Veneta

Вуличний стиль – найкращий доказ багатогранності цих тонів. Додайте родзинку наївному образу, поєднавши бордові туфлі з білими шкарпетками й оксамитовою спідницею в тон. Бордове взуття виглядає чудово, якщо до стилістичного рівняння додати ще один предмет того ж кольору – чи в’язаний светр, чи шкіряне пальто великого розміру.

13

14

Бордовий колір також знайшов своє місце у чоботях і ботильйонах. Стильна ідея, яку можна було побачити на вулицях модних столиць, – додавання чорної сукні, блейзера та сумки, яка додає контрасту, наприклад, оливково-зеленого кольору. Streetstyle-зірки також впевнені, що рожевий колір теж підходить: римуйте високі бордові чоботи з рожевим структурованим пальтом.

15

16

За матеріалами vogue.es.

Источник

No votes yet.
Please wait...

Ответить