Лінь як причина відсутності грошей

Елементарна лінь і небажання працювати є насправді однією з найголовніших причин знаходження людини на нижчих щаблях соціальної драбини, передає Ukr.Media.

Лінь як причина відсутності грошей

Більшість з тих, хто скаржиться на неможливі умови в країні, які нібито не дають людині заробити, просто ледарі, які чекають, що їм все принесуть на блюдечку з блакитною облямівкою. Тут також порушується ще один магічний принцип: принцип дії. Тобто бажати людина вже навчилася, а ось щось робити, діяти, виявляти активність вона не хоче.

Лінь як причина відсутності грошей. Люди, які не бояться працювати, жили і живуть забезпечено у всі часи і в будь-якій країні. А ледарям хочеться грошей, але лінь ворушитися, щоб відкривати власну справу, це ж яку активність проявити треба! А, працюючи на дядька, скаржиться, що не цінують його. А за що ж цінувати, якщо він тільки й думає, як ухилитися від роботи, реальної користі дядькові не приносить? Дядько ж не дурень, коли свою справу відкрив, він інертність такого працівника відразу бачить. Ледар мріє про вілли та Мерседеси, але не хоче і пальцем поворухнути. Жадає легких грошей або життя за чужий рахунок. Такі люди, як правило, люблять фантазувати про виграш в лотерею або раптовому виявленні померлої американської тітоньки. В минулому житті цим людям багатства діставалися легко, як правило, у спадщину, їм не доводилося працювати, щоб забезпечувати себе. І вони безцільно розтрачували отримані гроші. І в цьому житті вони намагаються вчинити таким же чином, ось тільки багатства їм грошовий егрегор не дав і не дасть, бо їх кармічне завдання – навчитися заробляти гроші самостійно, а не сподіватися на інших.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Ответить