Кріс Хемсворт і Ельза Патакі показали спортивні фігури на австралійському пляжі

Одна з найкрасивіших голлівудських пар потрапила в об'єктив папараці на пляжі Байрон-Бей, який знаходиться недалеко від їхнього будинку в Австралії, передає Ukr.Media.

Схоже, що пара прийшла не тільки полежати на сонці, але і зайнятися спортом — серфінгом. Ще б! Адже мальовничі береги міста Байрон-Бей залучають серфінгістів і любителів підводного плавання з усього світу. Кріс, як відомо, любитель покататися на дошці — він часто публікує фотографії і відео в своєму Instagram з дошкою і на хвилі.

Під час відпочинку на пляжі актор, відомий по фільму "Тор" (Thor), показав своє мускулисте статура. Щоб досягти таких форм, Хемсворт щодня тренується по системі, розробленої спеціально для нього особистим тренером.

Ельза, треба сказати, не відстає від свого чоловіка – вона посилено працює над своїм тілом двічі в тиждень, а також любить йогу і пілатес.

Нагадаємо, що Кріс Хемсворт і Ельза Патакі познайомилися в 2010 році, а через три місяці пара зіграла весілля. У 2012 році у подружжя народилася донька Індія Роуз, а в 2014 році — близнючки Трістан і Саша.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Ответить