Як змінилася Ліна Хіді після «Гри престолів» — від Серсеї нічого не залишилося

Актриса Ліна Хіді, яка зіграла Серсею Ланністер в серіалі «Гра престолів», для багатьох стала відкриттям. Її фільмографія немаленька, але популярність Ліні приніс якраз серіал, знятий за циклом романів Джорджа Мартіна. Вражає те, наскільки актриса відрізняється від своєї героїні в реальному житті. Це просто два різних полюси: Серсея, яка завжди повинна виглядати як Афродіта, і справжня Ліна — любителька розслабленого зручного одягу, жінка, яка практично не фарбується і може дозволити собі побути пацанкою. Серіал закінчився у 2019 році, але життя акторів триває. Вам цікаво, як зараз виглядає і чим займається Ліна Хіді? Тоді гортайте далі і дивуйтеся, інформує Ukr.Media.

Актори, які знялися в «Грі престолів», відразу були у всіх на слуху. Але після закінчення проєкту у 2019 році у багатьох в кар'єрі настало затишшя. По суті, це можна сказати і про Ліну Хіді. Рік тому вона знялася в комедійному бойовику «пороховий коктейль», але особливих захоплених відгуків фанатів після цього не отримала. Для багатьох вона так і залишилася Серсеєю Ланністер. Ця роль і правда її піднесла. Актрису навіть номінували на "Еммі" за кращу жіночу роль другого плану в серіалі.

Ліна Хіді — справжня активістка

Хоч після зйомок в "Грі престолів" Хіді і взяла паузу в акторській кар'єрі, але своє життя вона на паузу не ставила. У неї сталися зміни на особистому фронті. Актриса розлучилася з Деном Каданою — своїм нареченим і батьком її другої дитини. Складно сказати, наскільки розставання було болючим. Адже Ліна не любить поширюватися про особисте.

Але після цього вона взялася за суспільно-політичну діяльність. У цьому плані Хіді справжня активістка. Її турбують і екологічні проблеми, і питання світу, і складності, з якими стикаються незаможні і знедолені люди. Ось вам і вражаюча відмінність реальної Ліни від її екранних героїнь. Часто вона грала злих жорстоких жінок, але, як бачите, в житті вона — їх повна протилежність.

Ліна — вегетаріанка. На цей крок вона зважилася давно. Головним чином після того, як впритул почала вивчати буддизм. Захист тварин — це ще один з векторів, яким приділяє увагу актриса. Вона виступає за етичне ставлення до братів наших менших. Ліна — люта противниця циркових вистав за участю тварин.

Зовнішність не головне

Від природи Ліна отримала красиву зовнішність. Але актриса в реальному житті ставить це далеко не на перше місце. У Ліни Хіді прекрасно виходить бути впевненою в собі навіть в безформному домашньому светрі і без краплі макіяжу на обличчі. Ось це справжній талант, погодьтеся, дівчата!

І дівчата згодні: "вона бездоганна!", "Мене завжди вражало, як Ліна вміє триматися перед публікою на своїх відео. Навіть якщо у неї на голові вибух на макаронній фабриці і сидить вона в піжамі, Хіді вміє зачаровувати своєю манерою говорити», «Незрівнянна жінка. Мені дуже імпонує, що вона не стала однією з тисяч розфуфирених актрисульок, а залишилася собою», «Ліна вселяє в мене впевненість в собі», «вона така справжня, без краплі удавання. Обожнювати».

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Ответить