Дівчина Олексія Воробйова змінила йому з солістом MBAND

Нещодавно стало відомо ім'я дівчини, яка змінила Олексію Воробйову. Колишньої коханої співака виявилася Діана Іваницька з групи «Динама». Діана — модель і співачка із Запоріжжя, вона брала участь в шоу Х-Фактор, а також «Хочу у «ВІА Гру», де дійшла до фіналу, передає Ukr.Media.

Дівчина, як мабуть, не сильно переживає через розставання з Воробйовим і, судячи з її Instagram, вже кілька днів відпочиває в Таїланді зі своїм новим коханим, заради якого залишила Олексія.

Співачка виклала фотографію, наслідуючи серії «Йди за мною», з новим бойфрендом, бажаючи заінтригувати публіку. Але користувачі Мережі вирахували з тату на руці музиканта Артема Пиндюру, соліста групи MBAND.

Передплатники Діани висловили невдоволення: «Як ти вчинила негарно! Льоша дуже добрий і чесний, а ти так! Що ж ти наробила», «Як так можна! Воробйов любив тебе! А ти змінила! Сьогодні один, завтра інший — хлопців використовуєш і все! А вони сподіваються!», «Як все дешево. Ти недостойна Олексія!».

Нагадаємо, нещодавно співаку Олексію Воробйову виповнилося 29 років, і, незважаючи на зраду дівчини, артист запевняє, що він щасливий. Олексій подякував долі за те, що «вона сама викреслює людей, які не повинні бути поруч».

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Ответить