Дружина актора Джейсона Стетхема модель Роузі Хантінгтон-Уайтлі оголосила про другу вагітність

34-річна модель Розі Хантінгтон-Уайтлі скоро знову стане мамою! Новиною вона поділилася у себе в Instagram. Модель опублікувала серію архівних фото в модних образах, які вона часто показує підписникам в соцмережі. Завершувалася "карусель" актуальною фотографією, на якій Розі зображена з уже помітно кругленьким животом, інформує Ukr.Media.

"Другий раунд", — підписала Розі.

Нагадаємо, що разом з коханим, 54-річним Джейсоном Стетхемом, модель вже виховує сина Джека який народився 24 червня 2017 року.

Підписники відразу ж почали вітати модель, а також відзначили її креативний підхід до оголошення вагітності. А ось майбутній батько у своєму блозі новину про швидке поповнення в родині поки не прокоментував, правда, слід зауважити, що Джейсон є не таким вже активним користувачем Instagram.

Нагадаємо, що Розі і Джейсон разом вже більше десяти років, але от оформити свої стосунки офіційно вони поки не поспішають, хоча актор і робив моделі пропозицію. У 2020 році Розі також зізналася, що хоче ще дітей від свого коханого. І, схоже, виконання цього бажання вони не стали відкладати на потім.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Ответить