Чи справді принц Гаррі готовий розлучитися з Меган Маркл

Напевно, найскандальніші члени королівської родини — Гаррі та Меган Маркл, за повідомленнями інсайдерів, перебувають на межі розлучення. Що призвело до таких однозначно неприємних чуток для шанувальників пари, ми вирішили з'ясувати, інформує Ukr.Media.

Весілля мрії

На початку 2018 року весь світ спостерігав весілля молодшого брата принца Вільяма Гаррі у прямому ефірі. Цей захід був знаковим у світлі того, що законним шлюбом поєднувався представник британської монархії, а й через те, що нареченою була жінка, яка однозначно не вписувалася в традиційне поняття принцеси.

Крім того, що Меган походила з сім'ї, яка сильно поступається за статусом, так ще й була американкою з африканським корінням. Однак Гаррі був настільки закоханий, що зміг домогтися офіційного дозволу своєї бабусі. Єлизавета II просила онука не поспішати з весіллям, проте здалася.

Глобальні зміни у житті Меган

Відразу ж після весілля Меган Маркл стала найбільш обговорюваною жінкою на планеті. Принаймні весь тиждень після королівського весілля її ім'я та фото не сходили з перших шпальт британських таблоїдів. Життя колишньої актриси повернулося на 180 градусів. Для Меган почалося життя справжньої принцеси, проте все було не так райдужно, як у казках. Життя реальної принцеси досить нудне, оскільки є графік офіційних заходів та значний список жорстких правил поведінки.

Меган не готова до такого життя

На початку 2020 року Меган і Гаррі заявили, що складають свої обов'язки та відмовляються від титулів на користь вільного життя. Поки громадськість і королівська родина оговталися від шоку, Гаррі та Меган відлетіли з Великобританії. Спочатку пара провела час у Канаді в рідних Меган, а потім влаштувалися в США.

Після від'їзду колишніх принца та принцеси британська преса змінила тон. Журналісти навперебій писали про те, що саме Меган негативно впливає на Гаррі і всі рішення приймає Маркл, а її чоловік може лише погодитись. Олії у вогонь підлило інтерв'ю Опре Вінфрі, де Меган жорстко висловилася про британську королівську родину і наскільки складно їй було влитися. Невдачі у спілкуванні з королевою та іншими членами родини Меган пов'язує зі своїм походженням, але не з особливостями характеру.

Слово бере Гаррі

Чоловік Меган не став нічого заперечувати і пізніше, у 2021 році, випустив книгу, де розповів про неприємні моменти життя в палаці, про розбіжності з найближчими членами родини. Можна сказати, що цією книгою Гаррі «поховав» усі надії на відновлення діалогу з братом та батьком. З цього моменту Гаррі перестали запрошувати на королівські заходи, намагаючись уникнути зайвої уваги та обговорень у пресі, які могли б кинути тінь на королеву та її родину.

Обстановка розжарюється

Якщо весь цей час Гаррі терпів той факт, що Меган повністю затьмарила його і створює повне враження про те, хто ж у родині господар (точно не Гаррі), останнім часом ситуація почала його дратувати. Як повідомляють інсайдери, Гаррі та Меган рідко з'являються на публіці разом, а хтось говорить про те, що пара живе окремо.

Така кількість проблем за короткий час не могла не вплинути на відносини всередині пари, здається, настав момент, коли і Гаррі, і Меган повинні докласти зусиль, щоб зберегти шлюб, який тріщить швами. Саме подружжя поки ніяк не коментує чутки про розлучення.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Ответить