Стилісти назвали 5 важливих речей, які потрібно сказати перукареві перед стрижкою

Ідеальне волосся — це те, що має не тільки красивий, а й природний вигляд. Хочете домогтися такого ефекту? Ось що в такому разі стилісти радять обов'язково сказати своєму майстру, інформує Ukr.Media.

Як ви укладаєте волосся

Із салону ви точно підете з чудовою зачіскою, але набагато важливіше, який вигляд вона матиме завтра, через тиждень і через місяць. Тому майстру треба знати, як ви укладаєте волосся і доглядаєте за ним щодня. За словами експертів, хороший фахівець і сам запитає про це: йому важливо зрозуміти, чи готові ви укладати локони щодня, чи просто розчісуєте їх — від цього залежить вибір стрижки.

Яке волосся у вас від природи

Наприклад, якщо воно густе і хвилясте, потрібно бути обережними з шарами — вони можуть як прикрасити, так і зробити локони занадто об'ємними. Тому перукарю так важливо знати, яке у клієнтки волосся. І, звісно ж, не можна замовчувати, що ви фарбували пасма — від цього залежатиме і тип стрижки, і те, як з ними далі працюватиме колорист.

Назвіть конкретні цифри, коли йдеться про довжину

Формулювання "просто приберіть посічені кінці" може призвести до того, що ви попрощаєтеся з 30 сантиметрами волосся. Якщо ви хочете, щоб воно стало коротшим лише на два сантиметри, обов'язково скажіть про це!

Запитайте, яка стрижка підійде до вашого обличчя

Навіть якщо ви прийшли з фотографією бажаної зачіски, поцікавтеся у майстра, яка саме матиме кращий вигляд із вашою формою обличчя. Стилісти впевнені, що насамперед треба дивитися на неї, а не на тренди, і розмова з перукарем допоможе вам вибрати по-справжньому ефектний варіант.

Запитайте, які продукти та процедури вам варто спробувати

Це не означає, що ви маєте піти з салону з горою нових флаконів — навпаки, агресивні продажі швидше є червоним прапорцем. Однак якщо майстер просто дає пораду, а не починає нав'язувати вам косметику, то скористайтеся рекомендацією — вона напевно допоможе вашому волоссю виглядати на всі сто.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Ответить