Оновлення та обслуговування BAS конфігурацій

Обслуговування BAS

Безліч підприємств не знають про ризики та наслідки розширення можливостей свого звичайного програмного забезпечення BAS або його доопрацювання шляхом внесення змін до коду програми. Адже якщо ви використовуєте BAS Бухгалтерію для України або будь-яку іншу BAS програму, що дозволяє вести бухгалтерський облік, вам доведеться оновлювати її щоразу, коли змінюються положення бухгалтерського чи податкового обліку. Замовити обслуговування BAS від НЕТСОФТ.

В результаті у 2017 році додаток BAS Accounting для України оновлювався шість разів. Навіть якщо ви використовуєте торгове програмне забезпечення, таке як «Управління торгівлею для України», та сплачуєте ПДВ, вам слід очікувати на оновлення програми один або два рази на рік. Оновлення модифікованої установки BAS може коштувати дорожче, ніж оновлення стандартної.

Коли змінюється податкове законодавство, оновлення часто мають бути зроблені швидко, а стандартна конфігурація легко оновлюється через Інтернет. Однак модифікація зміненої конфігурації може тривати багато часу, а в деяких ситуаціях (через неякісну модифікацію програмного забезпечення) її взагалі неможливо виконати.

Чому модернізація та обслуговування BAS обходиться так дорого?

Стандартні оновлення конфігурації BAS постачаються через підписку на інформаційно-технологічну підтримку (ITS), яка коштує лише 600 грн. на місяць за щомісячної оплати станом на 2018 рік. Щомісячні витрати на підтримання та оновлення нестандартних конфігурацій можуть становити кілька тисяч гривень; знижка онлайн на програми BAS.

Вартість розробки навіть незначного оновлення стандартної конфігурації BAS становить десятки тисяч гривень і потребує зусиль багатьох людей — аналітиків, програмістів та тестувальників, але у випадку зі стандартною конфігурацією ці витрати розподіляються між тисячами користувачів програми. Однак, якщо ви використовуєте змінену конфігурацію, ви несете повну відповідальність за всі витрати на оновлення. Подивитися прайс лист BAS.

Крім того, обслуговуюча організація повинна створити та виділити вам спеціалізованого експерта для консультацій щодо вашої конфігурації, який повинен знати нюанси супроводу вашої програми, а організація коштує набагато дорожче, ніж підготовка спеціаліста для підтримки звичайних рішень.

Чи варто покращувати програму?

У більшості обставин краще не доопрацьовувати програмне забезпечення, а розвивати його, набуваючи другого і налагоджуючи обмін даними між ними. Наприклад, якщо ви працюєте у сфері послуг або виробництва, ви, можливо, захочете додати до свого навчання BAS Бухгалтерія для України. Якщо ви займаєтеся торгівлею, ви можете придбати BAS Малий бізнес, який включає бухгалтерський додаток, а також BAS Управління торгівлею для України. Ви можете придбати такий складний продукт як BAS ERP, якщо вам дозволяє бюджет. Цей спосіб дозволить заощадити гроші на майбутньому обслуговуванні та оновленні програмного забезпечення, оскільки все, що потрібно для оновлення таких програм, — це чинний контракт на інформаційно-технічну допомогу (ITS).

Rating: 5.0/5. From 1 vote.
Please wait...

Ответить