Ведучий «Хто зверху?» Богдан Шелудяк розповів, як проходив кастинг у проект

Ведучий «Хто зверху?» Богдан Шелудяк розповів, як проходив кастинг у шоу

Фото: Новий канал

Ведучий нового сезону шоу «Хто зверху?» на «Новому каналі» Богдан Шелудяк розповів, як проходив кастинг у проект, де замінив Сергія Притулу. В інтерв’ю KP.UA блогер зізнався, що дуже переживав під час трактів на роль ведучого, хоча до цього був знайомий із Лесею і навіть встиг попрацювати з нею під час зйомок проєкту «Пара на мільйон».

— На той момент ми, напевно, більше року не бачилися. Тому просто тепло привіталися. Пам’ятаю, що Леся виглядала втомленою. Оскільки я був уже останній чи передостанній кандидат на роль ведучого, якого вона мала трактувати, — зазначив Шелудяк. — Для мене ці тракти взагалі були стресовими. Адже більше року я не брав участі в телепроєктах. Точніше, брав лише як учасник, а не як ведучий. Та й на кастинги останнім часом не ходив. Зізнаюся, ці тракти були одні з небагатьох, до яких я готувався. Читав структуру шоу, дивився випуск останнього сезону проєкту, щоб щось собі нагадати. В усьому іншому я покладався на імпровізацію. Бо, насамперед, шоу будується на ній. Тож Леся справді випробовувала мене, щоб міг максимально розкритися. Їй та всій команді проєкту потрібно було подивитися на мою пластичність. І, судячи з усього, пластичність в мене на достатньо високому рівні (сміється).

Творці проєкту шукали кандидатів на місце капітана чоловічої команди понад місяць. Зрештою на тракти запросили десятьох чоловіків. І вже серед них обрали того єдиного. За словами Богдана, раніше він неодноразово бував на кастингах ведучого телепроєктів, у тому числі і «ЖВЛ», але у форматі «Хто зверху» йому більше дозволяють імпровізувати.

— Мені значно легше працювати в імпровізації, знаючи структуру проєкту. ЖВЛ – це проєкт, де треба йти виключно за готовим текстом. А у «Хто зверху?» щонайменше 70% – це імпровізація. Власне, тому я став ведучим цього шоу, а не іншого. У такому форматі почуваюся комфортніше. Як риба у воді! Формат, де я конферанс, читаю з планшетки чи суфлера – не зовсім моє, — зізнався ведучий.

Богдану Буше 31 рік. Він актор, блогер та криптоінвестор. Відомий завдяки ролям у серіалах «Київ вдень та вночі», «Школа». На даний момент за його сторінкою в Instagram стежать 1,2 мільйона користувачів.

Фото: надане прес-службою Нового каналу

Источник: kp.ua

No votes yet.
Please wait...

Ответить