Третім тренером «Голосу країни» стане продюсер Kalush Orchestra та Alyona Alyona Іван Клименко

Третім тренером «Голосу країни» стане продюсер Kalush Orchestra та Alyona Alyona Іван Клименко

Фото: прес-служба 1+1 Україна

Третім тренером шоу «Голос країни-13» на «1+1 Україна» стане музичний продюсер, співзасновник лейблу ENKO Іван Клименко. Як і анонсував телеканал, він з’явився у студії «Сніданку з 1+1» у костюмі КІЛІММЕНА.

— Мені дуже цікаво дати поштовх новій українській музиці завдяки «Голосу країни». [У проєкті] я реалізовуватиму свій підхід, своє бачення, як допомагати артистам, бо це все моє життя. Моя основна сила – не наловити риби для учасника, а навчити його ловити рибу. Ось, наприклад, співачка KOLA, я навчив її писати пісні та дав можливість створювати свої хіти власноруч. Це один із прикладів. Загалом, те, чим я займатимуся на «Голосі», цим я і так займаюся щодня, — зазначив музикант.

За словами продюсера, на «Голосі країни-13» шукатиме артистів, які глибоко відчувають сучасну українську культуру та нестимуть важливі меседжі у своїй музиці.

— На “Голосі країни” я шукаю артистів, які цінують українське. Це для мене важливо. В українців є свій етнокод — свої тексти, своя мелодика, харизма. Для мене важливо шукати вокалістів, які мають ці ознаки українця. Вони повинні бути сучасними, мислити прогресивно, адже кожен артист має бути рупором та нести меседжі, які вкладає у свою творчість, – зауважив Іван Клименко.

Івану Клименку 35 років. Він засновник гурту «Сальто Назад», музикант, який відкрив alyona alyona, KALUSH ORCHESTRA та SKOFKA. Саундпродюсер треків KOLA, MamaRika, Jamala, Jerry Heil, KOZAK SIROMAHA та співавтор таких хітів, як «Stefania», «Чи разом», «Додому». Зараз 20 треків, які потрапили в чарт «100 Аррі Music Ukraine» — це пісні, створені Іваном Клименком.

Раніше команда проєкту оголосила, що наставниками нового сезону стануть фронтвумен The Hardkiss Юлія Саніна та музикант Артем Пивоваров.

Фінал «Голосу країни-12» з метою безпеки пройшов у київському метро 20 листопада минулого року. Переможницею шоу стала фольклористка та збирачка української пісні Марія Квітка з команди «Другий шанс» Олександри Зарицької та Андрія Мацоли.

Фото: прес-служба 1+1 Україна

Источник: kp.ua

No votes yet.
Please wait...

Ответить