Тіна Кароль присвятила пост покійному чоловікові, повторивши їхню фотосесію разом із сином

Тіна Кароль присвятила пост покійному чоловікові, повторивши їхню фотосесію разом із сином

Фото: instagram.com/tina_karol

Співачка Тіна Кароль вшанувала пам’ять чоловіка Євгена Огіра, якому 14 серпня могло б виповнитись 43 роки. У соцмережі зірка зізналася у коханні продюсеру і показала портретні знімки з 14-річним сином Веніаміном, як дві краплі води схожим на покійного батька.

– Прикладом бути неможливо, а орієнтиром можна. Сьогодні дитячі свята починаються з хвилин мовчання за тими, кого вже нема. Діти вміють шанувати пам’ять та поважати героїв, серед яких їх батьки та родичі. Сльози на їх очах сухі, наші діти сильніші за нас. Доля, яка випала нашим дітям тяжка і несправедлива. Я бачу як цей біль перетворюється на мотивацію та характер. Молодих вдів, таких розгублених ,таких сильних — нас сьогодні таких, нажаль, більшає. Хлопчиків з портретом тата у кишені також більшає. Ми 10 років, усвідомлення цього не можливе, слідуємо за твоєю зіркою. Ти бився за життя відчайдушно у всіх на очах, у моїх руках. Ми любимо тебе, наш тато! Ми йдемо далі, як ти просив. Але не повз, а з тобою в нашій пам’яті і серці. Назавжди разом, – підписала пост виконавиця.

На фото співачка позує у білій футболці та джинсах, а її спадкоємець у картатій сорочці. Фотосесія повторює спільні кадри Кароль та Огіра у 2012 році для журналу Viva!

Кароль та Огір зіграли весілля у червні 2008-го, а в листопаді того ж року у них народився син Веніамін. Продюсер помер у квітні 2013 року від раку шлунка. Після його смерті співачка виховувала сина сама. Вже понад 6 років хлопець навчається у Лондоні та живе в українській родині.

Фото: колаж KP.UA

Фото: instagram.com/tina_karol

Фото: instagram.com/tina_karol

Фото: instagram.com/tina_karol

Источник: kp.ua

No votes yet.
Please wait...

Ответить