Режисерка Оксана Байрак засвітилася в РФ і зізналася у коханні Пітеру

Режисерка Оксана Байрак засвітилася в РФ і зізналася у коханні Пітеру

Фото: instagram.com/ksanabayrak

Українська режисерка Оксана Байрак під час повномасштабної війни засвітилася у Росії. У сторіс Instagram кінодіячка виклала знімки, де освідчується у коханні Санкт-Петербургу. Скріншоти зі сторінки режисерки оприлюднила інтерв’юер Аліна Доротюк та блог kino.sity в Instagram.

— Моя любов. І ім’я їй – Пітер, – підписала фото Байрак.

Судячи з відміток під публікаціями в соцмережах, режисерка приїхала в країну-агресора ще в липні. Барак також поділилася в блозі знімком в обіймах з актором Антоном Батирєвим («Ніщо не трапляється двічі»), який підтримав злочинну війну РФ проти України.

Після повномасштабного російського вторгнення режисер публікувала у соцмережах пости, вказуючи, що знаходиться на Одещині, але публічно проти РФ не висловлювалася.

Оксана Байрак родом із Сімферополя. У 2014 році після нападу Росії режисерка працювала як в Україні, так і в країні-агресора, пізніше була ведучою проєкту «Про що мовчать жінки» на телеканалі СТБ. Українським глядачам вона також відома, як автор і режисер багатосерійних фільмів «Ніщо не трапляється двічі», «Поділись щастям своїм», «Щоб побачити веселку, треба пережити дощ», «40+ або Геометрія почуттів», «Аврора», «Жіноча інтуїція».

Фото: instagram.com/dorotiuk_

Фото: instagram.com/dorotiuk_

Фото: instagram.com/kino.sity

Источник: kp.ua

No votes yet.
Please wait...

Ответить