The Beatles випустили свою останню пісню Now And Then із голосом Джона Леннона

Фото: скріншот відео youtube.com/The Beatles

The Beatles випустили першу нову за 27 років пісню Now And Then. Це остання композиція ліверпульських музикантів, над створенням якої працював увесь колектив, включаючи Джона Леннона. Про це пише ВВС.

Робота над піснею велася 45 років. Перші її рядки були написані Джоном Ленноном у 1978 році. Тоді музикант записав демо-версію пісні з вокалом та фортепіано у себе вдома у Нью-Йорку. Після його смерті дружина артиста Йоко Оно передала цей запис учасникам гурту на касеті, де також були записані демо-версії пісень Free as a Bird та Real Love. Ці два треки були закінчені і випущені як сингли у 1995-му та 1996 році і стали першим «новим» матеріалом The Beatles за 25 років.

Завершити роботу над піснею Пол Маккартні та Рінго Старр змогли лише у 2022-му. Ще під час зйомок документального фільму The Beatles «Get Back» кінокомпанія режисера Пітера Джексона розробила програмне забезпечення, яке дозволило їм «де-мікшувати» заплутані записи звуків, що накладаються один на одного. Для пісні Now And Then програма змогла «підняти» голос Леннона з оригінального касетного запису, усунувши фонове шипіння та гул електромережі, які заважали закінчити роботу над треком. Раніше за допомогою цієї комп’ютерної програми було випущено мікс-альбом групи Revolver.

Відео для «фінальної пісні» The Beatles створили з раніше неопублікованих кадрів, у тому числі наданих барабанщиком гурту Пітом Бестом (був у групі 1960-1962-го) та його братом Роагом. За словами Роага, він купив ці кадри у людини, яка знімала виступи групи у залі пресвітеріанської церкви святого Павла у Біркенхеді у 1962 році, коли гурт ще не мав такого світового успіху.

Гурт The Beatles розпався 10 квітня 1969-го. Тоді Маккартні повідомив журналістам про вихід першого сольника, а на запитання, чи йде він із колективу назавжди, відповідав невизначено: «Я справді не знаю». Наприкінці 1969 року Джон Леннон заявив товаришам, що хоче розриву, і поставив крапку. Через 10 років Леннона застрелив чоловік на ім’я Марк Чепмен, який чекав на 40-річного співака біля огорожі його будинку на Нижньому Манхеттені. Мотивом для скоєння злочину було бажання Чепмена прославитися та його невдоволення способом життя Леннона. Невдовзі після злочину чоловіка засудили до ув’язнення терміном від 20 років до довічного за умови проведення психіатричного лікування.

Источник: kp.ua

No votes yet.
Please wait...

Ответить