Які косметичні засоби потрібно наносити на вологу шкіру, щоб вони краще проявили себе

Стандартний догляд за шкірою починається з умивання та обов'язкового витирання обличчя рушником. Але деякі засоби краще наносити, залишивши шкіру трохи вологою, адже так ви отримаєте більш виражений ефект, інформує Ukr.Media.

Деякі засоби для обличчя рекомендується наносити виключно на суху шкіру. Наприклад, перед тим, як користуватися ретинолом, необхідно почекати 15-20 хвилин після вмивання, щоб волога на завадила початку дії компонента.

Однак деякі продукти навпаки краще проявляють себе, коли наносяться на вологу шкіру. Підкреслимо, саме на вологу, а не на мокру: так що для початку акуратно промокніть шкіру рушником або нанесіть на обличчя щедру порцію тоніка.

Засоби з гіалуроновою кислотою

Гіалурон — універсальний компонент для зволоження шкіри, який часто зустрічається в складі косметики. Коли подібні засоби наносять на вологе обличчя, молекули гіалурону легше притягують до себе вологу і дають більш виражений зволожувальний ефект.

Засоби з вітаміном С

Вітамін С належить до водорозчинних вітамінів і легше контактує саме з вологою, а не сухою шкірою. А вдень засоби з аскорбіновою кислотою потрібно обов'язково "закривати" SPF-кремами — щоб вітамінний склад удосконалював шкіру і не піддавався негативному впливу ультрафіолетових променів.

Засоби з ніацинамідом

Ніацинамід — це вітамін В3. Коли шкіра волога, ніацинаміду легше проникнути в глибші шари. До речі, всі вітаміни групи В так само належать до водорозчинних, а тому часто входять до складу тоніків.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Ответить