Співачка Коко Лі, яка виконала саундтрек до мультфільму «Мулан», наклала на себе руки

Співачка Коко Лі, яка виконала саундтрек до мультфільму «Мулан», наклала на себе руки

Фото: VCG/VCG via Getty Images

Американська співачка КоКо Лі, яка прославилася завдяки виконанню саундтреку до диснеївського фільму «Мулан» мандаринською (китайською), наклала на себе руки. Про її смерть повідомили у соцмережах сестри зірки. За словами рідних, в останні місяці життя Коко страждала на депресію, а 2 липня була доставлена ​​до лікарні після спроби самогубства і три дні була в комі.

— З великим сумом ми тут, [щоб] повідомити найжахливіші новини: КоКо страждала від депресії протягом кількох років, але її стан різко погіршився за останні кілька місяців. Хоча КоКо зверталася за професійною допомогою і робила все можливе, щоб подолати депресію, на жаль, демон усередині неї взяв гору. 2 липня вона [спробувала] накласти на себе руки вдома і була відправлена ​​до лікарні. Незважаючи на всі зусилля лікарняної команди щодо виведення її з коми та лікування, 5 липня вона остаточно померла, — сказано у повідомленні.

Лі народилася у Гонконгу, але у дитинстві разом із родиною переїхала до США. У 1996-му вона підписала контракт із Sony Music Entertainment. У тому ж році її дебютний альбом став найбільш продаваним в Азії. Пізніше сингл співачки Do You Want My Love потрапив в американські музичні чарти, а у 2001-му пісня A Love Before Time з фільму «Тигр підкрадається, дракон ховається» була номінована на премію «Оскар». Всесвітню впізнаваність їй принесла озвучка героїні Мулан у мандаринській версії однойменного діснейського мультфільму, а її версія саундтреку була настільки популярною, що артистка перезаписала її у 2021 році на честь виходу художнього фільму «Мулан».

КоКо понад 12 років була одружена з канадським бізнесменом Брюсом Роковицем. Пара не мала своїх дітей, але Брюс виховував двох дочок від попередніх стосунків.

Источник: kp.ua

No votes yet.
Please wait...

Ответить