Це огидно і небезпечно! Художники про серіал Секретне вторгнення від Marvel

На стрімінговому сервісі Disney+ стартував мінісеріал «Секретне вторгнення» із кіновсесвіту Marvel. Серіал розповідає про нове зіткнення Ніка Ф’юрі (Семюел Л. Джексон) з інопланетними прибульцями скрулами. Здавалося б, чим цей витвір може викликати ворожість і відторгнення?

Загалом проєкт складається з шести епізодів, кожен з яких виходитиме раз на тиждень (кінцевий з’явиться 26 липня). До своїх ролей з MCU повернулися різні актори, включаючи Дона Чідла, Бена Мендельсона та Кобі Смолдерс. Серед нових учасників – Емілія Кларк та Олівія Колман.

Раніше критикам показали перші епізоди серіалу, які вони в середньому похвалили, хоча величезного захоплення проєкт у рецензентів не викликав. Оцінка на Metacritic склала 64 бали (20 відгуків), а на Rotten Tomatoes – 73% схвалення.

Семюел Л. Джексон в серіалі «Секретне вторгнення»

Семюел Л. Джексон в серіалі «Секретне вторгнення»

 

Головні антагоністи серіалу – скрули – вміють змінювати зовнішність. Творці серіалу вирішили зробити оригінальний хід та згенерувати титри за допомогою штучного інтелекту. Вони виглядають як свого роду акварельний рендеринг ключових персонажів та основних тем «Секретного вторгнення». Тут можна бачити зловісну низку перетворень персонажів на зеленого Скрулла, який поступово захоплює нові території планети. Як розповів режисер та виконавчий продюсер Алі Селім, вступну частину було розроблено студією Method Studios з використанням штучного інтелекту, що, на його думку, відповідає самій темі серіалу.

Можна впевнено сказати, що онлайн-реакція на це одкровення не була сприятливою.

«Великі студії займають чітку позицію з проблем штучного інтелекту для художників, використовуючи експлуататорські та дуже сумнівні з моральної точки зору інструменти штучного інтелекту у своїх поточних проєктах», – написав у Твіттері концепт-художник Девід Платт.  – Це огидно».

«Я бойкотуватиму “Секретне вторгнення”. Ляпас художникам і страйку профспілки сценаристів», – написав розкадрувальник Джон Лам.

Один із концепт-художників шоу, Джефф Сімпсон, написав у Твіттері: «Я спустошений, я вважаю ШІ неетичним, небезпечним і створеним виключно для того, щоб зруйнувати кар’єру художників».

Згадка профспілки сценаристів доречна; частина запитів цієї профспілки – це прохання про гарантії проти використання ІІ під час написання сценаріїв. Так само попередня угода між Гільдією режисерів Америки та Альянсом продюсерів кіно та телебачення включає обмежені гарантії проти генеративного ШІ. Використання штучного інтелекту є гарячою темою. При використанні ШІ для створення титрів «Секретного вторгнення» студія Marvel опинилася прямо в центрі цієї теми.

Хоча не виключено, що на це і був розрахунок.

Кадр із серіалу

Кадр із серіалу

 

Раніше Інформатор повідомляв, що творці «Гри у кальмара» трохи відкрили таємницю другого сезону.

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.       

Источник

No votes yet.
Please wait...

Ответить