Прем’єри тижня: Monatik заспівав хіт «Мокрая» українською, а «Без обмежень» відтворили кліп восьмирічної давнини

Прем’єри тижня: Monatik заспівав хіт «Мокрая» українською, а «Без обмежень» відтворили кліп восьмирічної давнини

Фото: прес-служба Без Обмежень

MONATIK — «Мокра»

MONATIK у рамках власного проєкту Repaired презентував україномовну версію хіта «Мокрая». Артист вже виконує «відремонтовану» композицію на своїх благодійних концертах «ART Оборона». Оригінальна версія треку була випущена у 2015 році разом із проєктом Quest Pistols Show.

— Сьогодні відкриваю новий розділ у проєкті Repaired (ремонт) – «Мокра». Буду дуже радий, якщо приділите час і трохи піднімете собі настрій, прослухавши пісню на музичних платформах, — зазначив музикант.

ONUKA — альбом ROOM

Гурт ONUKA випустив альбом-маніфест ROOM, присвятивши його всім українцям та тим викликам, які нам доводиться переживати щодня.

— Як і кожен українець, з початку повномасштабного вторгнення ми намагаємося якомога ефективніше використовувати свій ресурс для допомоги Україні. Наш ресурс – це наш голос, це наша музика, яку чує світ. ROOM — це усвідомлення нас самих, усвідомлення нашого сьогодення та переживань, усвідомлення нашого болю, усвідомлення того, що ми, наші мрії та вчинки дають нам можливість триматися й наближати нашу перемогу. Героями пісень альбому є ми з вами — від військових та волонтерів до мільйонів українців, які всупереч усьому продовжують свою буденну працю, — додала солістка Ната Жижченко.