Лауреат «Греммі» Тоні Беннетт помер у віці 96 років

Лауреат «Греммі» Тоні Беннетт помер у віці 96 років

Фото: James Devaney/GC Images

Американський співак Тоні Беннетт помер у віці 96 років. Смерть артиста підтвердила у Associated Press публіцист Сільвія Вайнер. Причина смерті виконавця не називається, але відомо, що у 2016 році у Беннетта діагностували хворобу Альцгеймера.

Беннетт часто говорив, що його головною амбіцією у житті було створення «каталогу хітів, а не хітових записів». Артист випустив свій перший альбом джазових пісень у 1952 році, коли йому було близько 20 років. Він також відомий своїми виступами із легендарними співаками, серед яких і Френк Сінатра. На його рахунку понад 70 платівок та 20 премій «Греммі», включаючи нагороду за музичні досягнення.

2014 року музикант записав альбом треків разом із Леді Гагою, а 2016-го вийшла друга платівка виконавців. Того ж року артисти дали спільний концерт, який став для Беннетта останнім у кар’єрі.

Співак тричі був одружений. З 1952-го по 1965-й жив у шлюбі з Патрицією Біч, яка народила йому двох синів. У 1971-му таємно розписався з акторкою Сандрою Грант, від стосунків з якою має двох дочок. Після розлучення з артисткою у 1983 році він почав зустрічатися з колишньою шкільною вчителькою з Нью-Йорка Сьюзан Кроу, котра була молодша за нього на 40 років. Пара одружилася у 2007 році.

Источник: kp.ua

No votes yet.
Please wait...

Ответить