Олександр Педан травмував ногу та переніс операцію

Фото: instagram.com/pedanos

Телеведучий та автор освітнього тревела «УніверСheck 2. Професії» Олександр Педан отримав серйозну травму ноги. У нього розірвано ахіллове сухожилля. Лікарі терміново зробили йому операцію, де з однієї ділянки ноги частину «ахілла» перемістили на іншу. За словами шоумена, неприємний інцидент стався під час гри у баскетбол у Харкові.

Наразі Педан пересувається на милицях і за рекомендацією лікарів протягом двох місяців змушений утримуватись від навантажень на кінцівку. Проте, незважаючи на травму, телеведучий продовжує працювати, керує машиною із загіпсованою ногою.

– У мене, до речі, така фізична активність. Поки звикаєш до милиць, блін, так нормально руки качаються, – розповів шоумен в Instagram. — Кульгаю на ногу, але ми не здаємося. Продовжую працювати.

Раніше співачка NAVKA (Марина Тимофійчук) серйозно травмувалася під час зйомок мюзиклу «Меч єдиності» в Одесі. У розпал зйомок артистці стало погано, вона знепритомніла і впала на камінь, внаслідок чого їй порвало губу і вибило три передні зуби.

Фото: instagram.com/pedanos

Источник: kp.ua

No votes yet.
Please wait...

Ответить