Блогер та автор каналу SILRADA Діма Варварук потрапив в аварію та показав знімки розбитого авто

Фото: instagram.com/dima_varvaruk

Івано-франківський блогер-мільйонник Діма Варварук потрапив у ДТП. Аварія сталася під час поїздки інфлюенсера з Житомира до Києва. Про це Варварук повідомив у Instagram, показавши кадри з місця ДТП та розбите авто.

— Пі*да, ми потрапили у жорстку аварію і ледь живі лишилися. Це не байт, і я таким не зловживаю, ви знаєте. Їде швидка та поліція, – поділився Діма. — Як сказав мій знайомий: «Подякуй Богу, що взяв грошима». Не знаю що сказати. Відійду емоційно — вийду в сторіс. Бо поки що в мене шок.

Блогер не розповів, що спричинило ДТП і чи є постраждалі. За словами Варварука, на момент аварії він був за кермом. На місце події приїхала подруга Варварука на ім’я Катя, яка на своєму авто забрала блогера та його друга.

Варваруку 24 роки. Він є співавтором YouTube-проєкту SILRADA, який робить пародії на популярні пісні. Канал став відомим після відео «Валентинка» — пародії на пісню «Холодок» білоруського музиканта Мевла. Воно стало найпопулярнішим відео в українському YouTube у 2020 році. Наразі кліп має 26 млн переглядів. Одружений з дівчиною на ім’я Яна. Пара розписалася у 2021 році, а влітку 2022-го зіграла весілля у Галицькому замку. У січні подружжя вперше стало батьками.

Фото: instagram.com/dima_varvaruk

Фото: instagram.com/dima_varvaruk

Фото: t.me/dima_varvaruk

Источник: kp.ua

No votes yet.
Please wait...

Ответить