Надін з «Холостяка» розповіла про зйомки у фільмі DC та знайомство з Дженніфер Еністон

Надін з «Холостяка» розповіла про зйомки у фільмі DC та знайомство з Дженніфер Еністон

Фото: instagram.com/nadin5_

Учасниця шоу «Холостяк-11» блогерша Надін Медведчук, яка з початку повномасштабного вторгнення РФ вимушено поїхала до Італії, а потім перебралася до США, знялася у голлівудському фільмі «Синій жук». В інтерв’ю Славі Дьоміну інфлюєнсер розповіла, що знімалася як дублер головної героїні Пенні. Цю роль у картині зіграла бразильська актриса Бруне Маркезіні.

– Я вчора була на червоній доріжці цього фільму. Це фільм [«Синій жук»] DC. Я дуже рада, що саме у ньому я брала участь. Знімали на кіностудії Warner Bros, де створювали серіал «Друзі», знімали американський «Холостяк». До нього я потрапила через кастинг, бо спочатку я жила у Голлівуді. Компанія Central Casting обрала мене на роль дублера головної героїні фільму, — зазначила Надін. — Оплата днями, за зміну. Зміна триває 8 годин. Якщо більше, то йдеться доплата. Щодня [я отримувала] за зміну 350 доларів, додатково вони оплачували мені харчування.

Пізніше ця компанія запропонувала блогерці знятися ще в декількох проектах, на одному з яких вона познайомилася з Дженніфер Еністон.

— Я була на кількох проектах від Central Casting як актриса. На інших проектах я була в масовці і з Дженніфер Еністон я потрапила в один кадр у груповці. Нас було 5 дівчат, і вона. [У кадрі] ми стояли та розмовляли. Звичайно, з моєю англійською, яка з поганим діалектом, вони не можуть мене взяти на актрису. Щоб ти розумів, коли вибирають актрис, які грають україномовних чи європейських дівчат, вони все одно беруть американок, які не мають діалекту, але які можуть зіграти цей діалект, — наголосила вона.

За словами Надін, тоді її мало не виключили із проекту за те, що вона порушила правила контракту, зробивши фото з актрисою.

— Настільки тут люди відкриті. Немає значення, скільки тут вони зняли фільмів, скільки вони заробляють на місяць і який чек у них за цей фільм, вони спілкуються з усіма. Вони не мають охорони, яка з усіх боків ходить. Вона сказала, що вже дуже втомилася, але далі встала в кадр знову усміхається, — уточнила інфлюєнсер. – Я знаю, що є правила. Але дуже хотіла зробити з нею фотографію, що я з нею в одному кадрі. Це побачила охорона, одразу до мене підійшла, переглянула мій телефон, видалили фотографії, видалили фотографії з віддалених фотографій. Сказали, що це попередження. Якщо я ще раз так зроблю, вони мене просто виключатимуть із проєкту.

Наразі Медведчук працює з американськими рекламодавцями, паралельно підробляє моделлю та маркетологом для бренду Jexi, запущеного учасником «Холостячки» Андрієм Хветкевичем.

Источник: kp.ua

No votes yet.
Please wait...

Ответить